Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere ai de Light ?
Este super
42.86%
3 42.86%
Un nebun
42.86%
3 42.86%
Fara caiet e super, cu caiet il urasc.
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce parere ai de Soichiro Yagami ?

#1
Asta este intrebarea cea mai importanta "Ce parere ai de Light ? ". Toata lumea il judeca cu un motiv, a incercat sa omoare pe toata lumea care a stat in fata lui. Cand a incercat sa-l omoare pe L si-a piedut mintile.. nu mai era acelasi... a devenit cam nebun. Eu nu-l judec... cred ca scopul scuza mijloacele. Fara caiet era dulce si bun... se purta atat de frumos cu toti, pana si cu Misa... te puteai indragosti usor.

Ti ce parere ai ?

Edit:
Tocmai am realizat ca mai exista un topic cu aceasta idee, iar eu nu vreau sa se inchida... Vreau sa se caracterizeze Soichiro Yagami....


Incep eu:
El este tatal lui Light. La wikipedia, la sectiunea personajelor secundare, el este primul trecut. Din ce cauza este el ? Foarte simplu, este tatal lui Light. El este un ofiter corect, a incercat sa salveze lumea tocmai de fiul sau. Ma bucur ca el a murit si nu a aflat nicioadata ca Light este Kira, ar fi fost o lovitura prea mare pentru el. El este un om bun... un sot bun... un tata bun... Moartea lui m-a socat, insa Light nu parea prea suparat... Eu cred ca este important in anime.



Răspunsuri în acest subiect
Ce parere ai de Soichiro Yagami ? - de Miranda. - 17-08-2011, 01:31 AM
RE: Ce parere ai de Light ? - de Too Many Dreams. - 17-08-2011, 04:11 AM
RE: Ce parere ai de Light ? - de Zyklon - 17-08-2011, 09:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce parere ai de Touta Matsuda ? Miranda. 3 3.311 19-08-2011, 12:57 AM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)