Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uta No Prince-Sama Maji Love 1000%

#9
Intra-adevar, daca ar fii yaoi, nu cred ca am mai putea discuta despre nimic altceva decat acest anime. Dar si aici ca si in cazul anime-ului Kuroko no Basuke, visele raman vise. Poti doar sa iti imaginezi.
Cat despre anime in sine, I know I am pathetic but I only started to watch it because of the boys. Intr-un AMV, pe youtube am dat cu ochii de toata trupa, intr-o secunda. Nu am cautat plot-ul, doar anime-ul dar trebuie sa spun, nici el nu m-a dezamagit. Am vizionat doar prima serie dar planuiesc sa o incep si pe a doua cat de curand. Ce imi place mai mult este Haruka, personajul principal feminin. Pare atat de simpla si sincera cand vine vorba de sentimentele ei, cu siguranta nu poti sa gasesti un motiv pentru a nu o face. Baietii sunt, bineinteles, adorabili. Ai cate unul din fiecare gen de personalitate pe care o vrei la printul tau. Cat despre Starish, aici, ma bucur pentru faptul ca au reusit sa ajunga la un numitor comun. Sfarsitul putea fii mult mai nesatisfacator. Cat despre relatia sau mai bine spus, posibila relatie dintre Tokyia si Haru-chan, mi-ar fii placut intr-adevar. Dar cea mai importanta regula e, pana la urma 'No romance!'. Una peste alta, un anime bun pentru pasionatii genului.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Addeh - 01-08-2011, 11:45 AM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Teh - 11-09-2011, 11:13 AM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Mao. - 27-01-2012, 11:08 PM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Lexxu - 07-07-2012, 11:25 AM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de DeDal N. - 08-02-2014, 07:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Kami-sama Hajimemashita Lexxu 5 5.406 18-07-2013, 10:57 AM
Ultimul răspuns: Namiko
  Kaicho wa Maid-sama! Twisty Emerald 10 7.288 02-12-2012, 09:01 PM
Ultimul răspuns: Michee


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)