Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Copiii de la 402.

#1
[Imagine: the_kids_from_room_402-show.jpg]

Deci, nu pot să cred că nimeni nu a deschis topic cu desenul ăsta super genial. Ah, a fost și va fi desenul copilăriei mele. Am început să mă uit la serial acum șapte ani. Ah, cred că am văzut episoade de o sută de ori dar tot îmi place să le revăd. Chiar dacă atunci când mă uit știu ce urmează, eu tot mă bucur să revăd scenele cu copii de la 402. Copii cu care am copilărit eu.

*Personajele mele preferate:

Jessie McCoy este my fav. Este genial, amuzant, cam prost dar cute. Ah, scenele cu maicăsa sunt atât de amuzante. Întodeauna vrea sa scape de teste dar Miss Graves îl cunoaște.*laughs*
Polly McShane. Cine nu o adoră ? E obsedată de linguri și îi place borșul. Ah, eu chiar am fost tristă când i-a murit Snitzy.
Nancy Francis. Doar pe mine mă enervează obsesia ei pentru Penny ? Îmi plac episoadele când e la bunicii ei în Miami. Cu bunica operată de cataractă.*laughs*
Vincent (Vinnie) Nasta este tipul care a desenat niște ”munți”. 21 A fost cu Nancy.
Freddie. El e baiatul care în ziua pozelor a purtat aceași cămașă ca Polly. *laughs*. Mai țineți minte episodul când toată lumea credea că a facut pă el. : ))
Arthur Kennet Van der Wall este obsedat dupa bani. Ah, am adorat episodul cu bibliaoteca sau cu petreacerea lui surpriză care numai surpriză nu a fost. Nu pot să cred că îi era frică de apă, norocul lui că dăduse peste Polly.
Domnul Besser. O fi el prost dar tot rămâne un director genial. Mi-a plăcut de el atunci când s-a căsatorit cu mătușa lui Vinnie. A fost un episod epic.
Sora Pitts este asistenta școlii. Ah, după ce-am urmărit episodul cu microbii, am fost obsedată ca Nancy o saptămână [aveam opt anișori.]
Doamna Roberta McCoy cine nu o adoră, cine? Eu una sunt addicted mai ales atunci în episodul cu hârtia igienică înfășurată în jurul lui Jessie, curcubeul *laughs*.
Nana și Bunelul aww, îi iubesc. Bunelu are o dantură interesantă. *laughs*. Înainte să se culce își pune dantura în pahar. : )) Ah, Nana nu e mai tare ca Bunelu,el e the best cu dantura sa.

Ați observat ca familia McCoy e genială ? *laughs*

* Dacă mai există un topic, inchideți-l pe acesta.
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.



Răspunsuri în acest subiect
Copiii de la 402. - de Jessica. - 09-07-2011, 02:18 AM
RE: Elevii clasei 402. - de βεκi - 09-07-2011, 10:30 AM
RE: Elevii clasei 402. - de +Rin+ - 09-07-2011, 10:58 AM
RE: Elevii clasei 402. - de Zuza. - 09-07-2011, 01:05 PM
RE: Copiii de la 402. - de Crazy~Tenshi - 09-07-2011, 11:41 PM
RE: Copiii de la 402. - de Elyy - 17-07-2011, 06:30 PM
RE: Copiii de la 402. - de Crissu'Blacker - 30-11-2011, 09:06 PM
RE: Copiii de la 402. - de Fiction - 30-11-2011, 09:25 PM
RE: Copiii de la 402. - de Flash - 01-01-2012, 06:54 PM
RE: Copiii de la 402. - de Daria - 29-05-2012, 07:07 PM
RE: Copiii de la 402. - de Alicia - 25-06-2012, 11:57 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)