Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Paradiso Girls

#4
Sakura:

Calmeaza-te, Sakura, te rog calmeaza-te! Uff... Nu mergea. Inima imi batea, parca vrand sa-mi iasa din piept. Imi era frica. Extrem de frica. Tremuram si lacrimam, desi incercam sa nu o mai fac. Eram cea mai mare dintre fete. Daca nu as fi fost eu mai curajoasa, care dintre ele ar fi fost?
Am inspirat adanc. M-am ridicat in sezut, apoi m-am asezat in bratele lui, sub comanda acestuia. Mi-am dat mana de dupa gatul sau, ca sa am asigurarea ca n-o sa cad. Acesta si-a petrecut mana de dupa mijlocul meu, tinandu-ma strans legata de el. De ce imi facea asta...? De fapt, nu ii pasa. Nu ii pasa de mine. Carui "mare sef" iar pasa ce o sa se intample cu o tampita care a incercat sa isi petreaca prima si poate ca ultima noapte intr-un club nou-nout.
...Ce i-ar fi pasat?...
-Si, papusico... rupse el tacerea apasatoare dintre noi. Ar mai fi ceva ce ar trebui sa stiu?
Am inghitit in sec. Nu mi-as fi putut permite sa dau un raspuns gresit, sau care sa i se para gresit.
-Nu... am zis, cu vocea stinsa.
Cu prima sa miscare, am tresarit puternic. Dar nu vroia sa ma atinga. Intinse mana spre sampanie, si cum o mana o avea ocupata cu mijlocul meu...
-Hm... Nu vrei sa ma ajuti putin cu asta?
Am putut sa ii simt glasul bland, prin tot corpul. Dar nu m-a linistit prea mult. Ceea ce spusese nu ma calmase decat putin. Am pus mana peste mana sa de pe dop. Dupa ce am agitat-o putin, brunetul a desfacut-o, ndreptand-o spre mine. Lichidul ma gadila de la sani in sus, ceea ce ma facea sa rad cu multa, multa pofta. Am vrut sa ma dau inapoi, si astfel, am cazut pe spate.
Cand sampania a incetat sa mai curga, am putut vedea cum brunetul imi zambea pervers, incercand sa se abtina sa nu-si linga buzele. Insa, totusi, si-a muscat buza de jos.
S-a aplecat putin peste mine, scotandu-si limba. Imi lingea cu varful limbii buzele scoase in evidenta, ca niste pernute moi.
Nu am ripostat. Si nu de frica. Dupa acea partida de ras, nimic nu ma mai speria. Cel putin, deocamdata. Dupa ce si-a introdus limba printre buze, intr-un sarut amoros de cateva minute, si-a desparitit buzele de ale mele si s-a ridicat. M-a ridicat si pe mine odata cu el. Acum eram mai... nu stiu... mai zambitoare. Nu stiu cum, dar asa ma simteam.
-Deci... Esti virgina, nu-i asa? Cine ar fi crezut ca intr-un club poti gasi o tanara asa sexy cum esti tu, dar totusi "neatinsa".
Simteam acum ca am mai mult curaj sa raspund. Sa pot vorbi normal. Am vrut sa-i raspund, iar de data aceasta, cuvintele mi-au iesit cu usurinta printre buze.
-Sunt multe. Si una dintre ele sunt eu. Si sa sti ca...
M-am oprit, privindu-l fix. Mi-am pus mana la gura. Nu, nu o spusesem tupeist, dar... cred ca am scos prea multe cuvinte.
Brunetelul a inceput sa chicoteasca si sa toarne sampania in pahare.
-Stai linistita. Poti vorbi lejer. Nu sunt un tip chiar asa de rau, mai ales cu domnisoarele care urmeaza sa fie ale mele.
Mi-am bagat privirea in pamant. Nu avea de gand sa renunte la ideea asta orice i-as fi zis. Am strans pumnii, iar lacrimile au inceput din nou sa-mi contureze ochii.
Baiatul a lasat sampania si si-a dat si cealalta mana de dupa trupul meu, formand o imbratisare. Mi-am pus si eu cealalta mana pe umarul sau, raspunzand imbratisarii.
-Sincer nu ar trebui sa iti fie frica. Esti foarte frumoasa. Daca ma gandesc mai bine, poate prea, prea frumoasa pentru niste betivi si cocalari care sa sune la agentii pentru prostituate. Si sincer, ma gandesc sa te pastrez doar pentru mine. Ce zici, vrei sa fi jucarioara mea?
Am inghetat. Stiam la ce se referea dar... Era... Era de un milion, de un miliard de ori mai bine cu el decat cu mai multi... Macar aveam certitudinea ca nu o sa fiu brutalizata. Acest baiat nu cred ca m-ar fi ranit vreodata. Da, era un infractor, dar, cel putin, unul bland.
-Iarta-ma. Cred ca inainte sa raspunzi la asta ar trebui sa imi sti macar numele. Eu sunt Sasuke Uchiha. Pentru tine doar Sasuke. Tu esti...?
-Numele meu e... Sakura Haruno... Pentru tine Sakura.
Baiatul bufni in ras, speriindu-ma la inceput, dar mai apoi am inceput sa rad odata cu el.
-Esti tare simpatica, Sakura. Imi placi. Se pare ca nu ai numai un chip frumusel. Dar sti, totusi, ca asta-seara, tot va trebui sa faci sex cu mine.
-Sunt constienta de asta, am spus zambind.
Sincer, incepuse, intr-un fel sau altul, sa imi placa asta. Sa imi placa Sasuke. Ma mangaia, ma tinea strans in brate, ca si cum ar fi fost amorezat dupa mine. Sau asta era doar pentru ca eram virgina?...
Nu stiam raspunsul, dar indiferent de acesta, totul avea sa fie perfect, mai ales in noaptea asta.
Am luat, de buna voie, unul din paharele de pe noptiera. As fi vrut sa ma simt bine, totusi. Sasuke il lua pe celalalt si il dadu peste cap. Bause tot.
-Acum e randul tau.
Am apropiat sticla paharului de gura, si am luat o gura ceva mai mare din lichidul spumos.
Nu am rezistat. Dupa ce am inchitit si ultima picatura, am inceput sa tusesc. Nu mai bausem sampanie in viata mea. Sasuke ma privea, cu zambetul pe buze.
-Usor, papusico. Nu te grabeste nimeni.
I-am zambit si eu. Nu stiu, insa ceva ma atragea la tip. Si nu doar pentru ca in noaptea asta aveam amandoi programata o partida lunga de sex.
Oare incepusem sa ma indragostesc? Posibil... Chiar daca mi-a facut ceea ce mi-a facut... Sau ma rog, chiar daca avea sa-mi faca ceva ce n-o sa uit: sa ma dezvirgineze.
Cand am incetat sa mai tusesc, Sasuke mi-a luat paharul din mana, asezandu-le pe noptiera. M-a lasat, incetisor, pe spate, nedezlipindu-si trupul de al meu. S-a apropiat de urechea mea, aceasi ureche ca data trecuta. A muscat-o iar, facandu-ma sa gem din nou, apoi mi-a soptit:
-Esti pregatita, pisicuto?
Nu i-am mai raspuns. I-am prins obrajii in palmele mele, in timp ce ii sarutam buzele cu putere. Iubeam felul in care se juca permanent cu limbuta mea, nedandui niciun moment de repaus. Iubeam felul in care imi lingea, din cand in cand, buzele trandafirii. Isi plimba mainile peste tot pe trupul meu dotat, in timp ca eu mi-am infipt degetele in parul sau intunecat.
Tragea de lenjeria neagra de pe mine, cu multa putere. Buzele lui stateau lipite de ale mele, frematandu-se. Cum el trecuse la actiune de mult, am hotarat sa o fac si eu. Am inceput sa ii deschei, usurel, nasturii de la camasa. Dupa primul nasture descheiat, Sasuke si-a dezlipit buzele de ale mele, chipul sau fiind la doi milimetri de al meu.
-Continua, papusico. Iti promit ca totul va fi bine.
Am continuat. Am continuat pana cand am desfacut si ultimul nasture al camasei sale. In timpul asta, buzele sale au facut din nou contact cu ale mele. Nu am mai izbutit sa ii inlatur camasa de pe el, ci am trecut mai jos. I-am descheiat fermoarul de la pantaloni, iar cand am prins un scurt moment de neatentie din partea lui, l-am rasturnat pe partea cealalta, el stand sub mine. Abea atunci i-am inlaturat camasa. Mi-am apropiat gura de urechea lui, intorcandu-i favoarea. I-am muscat urechea, facandu-l pe baiat sa geama usurel, silentios, crezand ca nu il voi auzi.
-Se pare ca ti-a revenit tupeul, papusico. Acum imi placi mai mult decat catelusa speriata de mai devreme.
-Tu m-ai facut sa prind curaj, i-am spus zambind.
Chiar ma indragostisem de tip? Nu pot sa cred... De ce eu...?
Brunetul a inceput din nou sa traga de lenjeria mea, in timp ce ma lingea pe gat, incercand sa imi rupa lantisorul cand il apuca cu dintii. Cand a reusit, m-a privit pervers cu el in gura.
-O sa platesti aia! am zis eu cu acelasi zambet pe buze.
-O sa-ti cumpar cate lantisoare vrei. O sa fi a mea...
A "scuipat" lantisorul pe pat, incepand din nou sa imi sarute gurita. Devenea din ce in ce mai nerabdator, incepand sa traga de doua ori mai tare de lenjeria de pe mine. Mi-a inlaturat corsetul negru, odata cu chiloteii prinsi in dress-uri, incetul cu incetul. Odata ce eram pe comanda "nud", brunetul m-a rasturnat, astfel incat eu sa ajung din nou sub el. Pectoralii sai imi presa sanii, pe cand mainile sale se plimbau pe corpul meu atingand tot ce le iesea in cale. Am reusit sa imi "eliberez" unul din sani din stransoare, incepand sa il mangai pe toate partile. Sfarcurile mele se intareau cu cat eu le frecam mai tare.
Cand Sasuke si-a dezlipit buzele de ale mele, a inceput sa imi linga sanii intr-un mod nebunesc. Eu doar mi-am introdus mana in parul lui, gemand de fiecare data cand acesta ma musca de san, nici pre tare, nici prea incet. Mi lingea si saruta cu pasiune, in timp0 ce eu deja ii pusesem mana pe blugi. Hmm... blugi? De ce numai el sa ma faca sa simt ca vibrez? Mi-am mutat mana de pe blogii lui, introducand-o in boxerii sai albi ca neaua. Am inceput sa imi misc mana in sus si in jos pe "scula" lui.
-Ai prins ideea, pisicuto... imi spune el, lingandu-si buzele mai apoi.
Cand am vazut ca isi da blugii jos, singurul gest la care ma gandisem fusese o simpla muscare de buza de jos. Si am muscat-o. Nu m-am puut opri sa nu imi misc mana prin boxerii lui, pana cand acesta mi-a scos-o, incercand sa-si dea ultima... "haina" de pe el, jos. M-a ridicat in sezut, luandu-ma mai apoi in brate. M-a lipit de marginea patulu, si m-a ridicat putin in sus, cat sa fiu cu un milimetru deasupra amicului sau.
-Te iubesc, papusico!
Mi-am intredeschis buzele ca sa pot spune ceva... dar nu am putut. Eram cuprinsa de frica. Fiorul ma trecea pe sirea spinarii, raspandindu-se in tot corpul.
-Sasuke... Te rog... Nu o face... i-am zis, cu vocea stinsa.
Mi-am lasat privirea innegrita de teama care o purtam. Stiam ca mi-a vazut-o... Speram sa se opreasca, speram sa ma lase in pace... Dar stiam ca era imposibil. Frica mea a crescut de doua ori mai mult cand l-am vazut apropiindu-se de urechea mea. O s-o muste, stiu sigur! Apoi o sa ma treaca prin...
-Linisteste-te, frumoaso. O sa am grija de tine, iti promit pe viata mea ca o sa fiu bland. Doar relaxeaza-te. Lasa-te pe mana mea.
Acum ma privea mangaietor in ochii, cu un zambet pasnic, cu totul diferit de acela pervers. Am putut simti cum una din lacrimi se prelinge pe obrazul meu, dar nu am putut simti aceasta senzatie pentru mult timp. Sasuke mi-o sterse.
-Nu vreau sa te vad plangand. Ai incredere in mine. Poate ca nu sunt omul potrivit in care sa iti pui increderea, dar te rog, Sakura, incearca...
In glasul sau se simtea putina... blajinitate? Ce cuvant prostect... Nu asta... iubire?
...Cine poate sti?...
Mi-am incovoiat mainile de dupa gatul sau, privindu-l, mai senina in ochii. Ochiii aceia negri te faceau mereu sa te pierzi in ei... Bratele lui ma incalzeau acum si ma faceau sa ii simt inima batand. Si-a apropiat chipul de al meu, din ce in ce mai mult, pana cand si-a unit buzele cu ale mele. Nu era ceva pasional ci ceva... Tandru? Cam asa as putea spune... In timpul asta, ma patrunse, ceva mai incet, insa chiar si asa... Imi venea sa tip, sa reactione, in schimb, toti muschii imi spuneau sa plec, sa fac ceva dar... Sarutul sau care imi cuprindea buzele trandafiri... Bratele sale care imi incalzeau corpul... Ma facea sa ma simt speciala. Si cel mai special lucru care ma facea sa ma simt asa era inima lui batand.
A continuat, facandu-ma sa ma simt, din ce in ce mai bine. Sa stau in bratele sale ma facea sa ma simt cel mai bine. Dar si "tratamentul" aplicat mai jos ma facea sa ma simt, cu fiecare impungere, mai bine. A inceput sa imi sarute mai mult decat buzele. Obrajii, gatul... Fruntea si crestetul capului din cand in cand... Dar nu imi pasa, fix asta ma facea sa ma simt excelent.
Dupa cateva ore, am putut simti cum s-a eliberat in mine. Acelasi fior de dinainte reveni, insa... Brunetul a avut grija de asta. M-a sarutat din nou, cu toata oboseala care se vedea pe chipul sau ca o poarta, ca sa ma linisteasca.
M-am lasat, alaturi de el, pe pernele moi. M-am intors cu spatele la baiat, si am inchis ochii. Nu prea stiam ce trebuie sa fac dupa ce se termina... Cum sa ma culc, sau ceva de genul... Insa, spre surprinderea mea, am reusit sa ii simt trupul in spatele meu. Si-a dat o mana de dupa mine, mai exact de dupa burta mea, si mi-a sarutat usurel gatul.
-Noapte buna, pisicuto.

~~~ va urma ~~~
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
Paradiso Girls - de Miky sweetie :3 - 05-05-2011, 06:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 05-05-2011, 08:49 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 06-05-2011, 10:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miky sweetie :3 - 11-05-2011, 07:50 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 11-05-2011, 09:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 14-05-2011, 09:13 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 15-05-2011, 07:45 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 15-05-2011, 08:39 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 16-05-2011, 08:19 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 21-05-2011, 01:54 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 22-05-2011, 08:08 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 22-05-2011, 08:26 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 23-05-2011, 09:04 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Flash - 24-05-2011, 07:42 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 25-05-2011, 05:37 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 26-05-2011, 10:57 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 02-06-2011, 08:53 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Nywa - 02-07-2011, 01:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 02-06-2011, 09:18 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 03-06-2011, 06:40 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Capsunica - 04-06-2011, 04:29 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 04-06-2011, 06:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 12-06-2011, 12:22 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 12-06-2011, 12:27 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 12-06-2011, 02:18 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 24-06-2011, 07:04 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 24-06-2011, 07:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 27-06-2011, 10:06 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 28-06-2011, 11:30 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Capsunica - 30-06-2011, 12:39 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 22-07-2011, 09:20 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 22-07-2011, 10:04 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 22-07-2011, 03:26 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 23-07-2011, 12:03 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 08-09-2011, 10:50 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 08-09-2011, 12:58 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 09-09-2011, 09:52 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 28-09-2011, 10:10 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 29-09-2011, 03:08 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 04-10-2011, 12:19 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 19-11-2011, 03:35 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 20-11-2011, 03:49 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 18-12-2011, 11:58 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 19-12-2011, 10:24 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 30-12-2011, 02:23 PM
RE: Paradiso Girls - de ^Ciresica^ - 19-01-2013, 08:28 PM
RE: Paradiso Girls - de Ayumi Michaelis - 20-01-2013, 12:58 AM
RE: Paradiso Girls - de blurose - 02-02-2013, 05:58 PM
RE: Paradiso Girls - de Maria - 09-03-2013, 08:57 AM
RE: Paradiso Girls - de Miky sweetie :3 - 12-03-2013, 11:57 PM
RE: Paradiso Girls - de dany - 14-03-2013, 09:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Rose ^^ 7 4.303 14-08-2011, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Pคnđค.
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Sho-Yo 4 2.892 27-06-2011, 01:55 PM
Ultimul răspuns: Roses.on.fire
  Paradiso Girl's +18 Mishelle 9 10.336 27-05-2010, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)