Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gyutto Shite Chuu

#1
Mai Kojima is a slightly ditzy 16 year old.
She’s gotten her first boyfriend ! They’ve been dating for 3 months. Even though they should be at their most lovey-dovey, they haven’t been able to make out at all… That’s because her boyfriend Yu-kun is a super exam-taking student aiming for T-University. Every day is an uneasy one without much hugging or kissing. " Come on, I wanna do more lovey-dovey stuff !! "


Genuri : Comedy, Romance, School Life, Shoujo, Slice Of Life.

Da, descrierea este cam fadă, am luat`o cu c / p, dar manga asta absolut genială. Știu că probabil nu mulți ați auzit de ea ( shame on you, este super adorabilă ), dar poate vă tentez să o citiți. Are doar 5 capitole, so nu e lungă, eu am terminat`o în vreo jumătate de oră. Este absolut genială, m`am îndrăgostit de Yu - kun, mi se pare genial. :]] E genul ăla rece, dar care până la urmă se dovedește a fi sweet and so on. Diferența dintre el și Mai este clară, dar cum se spune, opusurile se atrag. Mi s`a părut adorabil cum au început ei să iasă împreună ( se prezintă în capitolul 2 ) și nu știu . . . este o manga cute. Mai este ca aproape toate tipele din manga`urile shoujo, adică cam prostuță și aeriană, dar totuși dulce în naivitatea ei. Îmi pare rău că nu e mai lungă, deși nu știu ce ar fi putut să o mai țină ' alive '. Povestea dintre ei e drăguță, cute and so on, așa că merită citită ( nu că plotul ar fi foarte original, dar tot sweet e ).

Anyway, a mai citit`o cineva ?
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Răspunsuri în acest subiect
Gyutto Shite Chuu - de Nya. - 23-04-2011, 01:11 PM
RE: Gyutto Shite Chuu - de Cherie - 23-04-2011, 02:59 PM
RE: Gyutto Shite Chuu - de Nya. - 23-04-2011, 05:50 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)