Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Special A

#1
Nu știu dacă a mai deschis cineva un thread cu acest anime(m-am uitat și nu am găsit), dar dacă da atunci îmi pare rău și vă rog sa fie șters. n.n'

Subiect : De mică, Hikari Hanazono s-a antrenat din greu pentru a ajunge o mare luptătoare. Efortul său, i-a servit pentru a ajunge cea mai bună dintre toți, totuși, într-o zi a venit la ea acasă un băiat pe nume Kei Takishima. Kei a învins-o rapid pe fată și de atunci, Hikari decide să caute toate formele posibile pentru al învinge pe Kei, în așa fel încât a mers la aceeași școală ca el. La școală, Hikari a ieșit în evidență din cauza efortului său la învățătură și așa a devenit eleva numărului doi din aceea școală. Numărul unu, era eternul său rival Kei. Kei și Hikari nu fac parte dintr-o clasă obișnuită, ci fac parte din cea mai bună, formată din șapte cei mai buni elevi. Acolo se vor cunoaște diferite personalități și cu timpul se va descoperi că ceea ce Kei simte pentru Hikari este dragoste.

Mie mi-a plăcut. Nu a fost cel mai bun anime pe care l-am văzut, dar merge "? Grafica a fost destul de bună și personajele interesante. Unele episoade au fost foarte amuzante însă finalul m-a surprins. După ce Kei si Hikari s-au sărutat la turnul ce ceas...au...zburat?22 Nu prea am înțeles bine acea parte și parcă m-am așteptat la mai mult.
Voi ce părere aveți?



Răspunsuri în acest subiect
Special A - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 12:26 PM
RE: Special A - de Shizuka - 30-03-2011, 05:40 PM
RE: Special A - de βεκi - 18-04-2011, 11:00 AM
RE: Special A - de Neko. - 18-04-2011, 01:12 PM
RE: Special A - de Panzer - 18-04-2011, 01:57 PM
RE: Special A - de yaoi maniac - 14-05-2011, 08:38 PM
RE: Special A - de Irukandji - 29-06-2011, 09:06 PM
RE: Special A - de Teh - 29-06-2011, 10:32 PM
RE: Special A - de Crazy~Tenshi - 19-09-2011, 11:26 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)