Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cutia cu surprize.

#2
Ceea ce m-a atras in primul rand la fic-ul tau a fost numele. Este interesant si abia astept sa vad legatura dintre el si text. Ca prim capitol pot sa spun ca nu mi-a atras atentia in mod special si nici nu m-a facut sa vreau sa il citesc si pe urmatorul pentru ca incepe la fel ca o multime de fic-uri, toate facute dupa acelasi tipar insa schimbat putin textul, personajele si actiunea. Felul in care l-ai terminat nu te lasa neaparat in aer si nu te face sa zici : "da! vreau mai mult."; cred ca trebuia sa iti alegi ceva mai bine momentul in care se termina capitolul acesta. Ca limbaj, nimic greoi si asta imi place. Textul e usor de citit si ideile se leaga bine intre ele. Ar fi dragut sa mai lucrezi putin la descriere si sa incerci sa eviti descrierile de genul: "super multele haine" - personal nu mi-a placut exprimarea aceasta.
Eu astept sa postezi si urmatorul capitol pentru ca sunt sigura ca poti mult mai mult decat ai aratat pana acum. Bafta in continuare.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cutia cu surprize. - de Ymequa - 19-03-2011, 06:08 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viatai plina da surprize bune...dar si rele... $tefan 2 2.699 26-04-2011, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Amintirea trecutului si viitorul plin de surprize Isa-chan 15 15.115 23-11-2009, 11:19 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)