Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#38
Eu una nu ma pot intelege cu profesoara de biologie. Pe langa faptul ca tipa respectiva ma baga in sperieti, exagereaza destul de mult cu materia. Nu mi se pare corect sa ii invat pagini intregi din manual :3. Stiu ca a fost inspectoare si well din cauza ca nu avea influenta politica a fost nevoita sa cedeze. Probabil asta a suparat-o cam tare.
Cel mai traznit? Nu ma refer cu sensul obisnuit, ci well cel mai de gasca. Acesta sigur este proful de mate cu care poti glumi, nu tipa si da destul de usor la teze. Tot ce iti cere e sa ii stii materia. Nu este un prof chiar stralucita, incat datorita profului de prega am reusit sa iau 9 in teza, dar se numara printre cei mai grozavi.
Totodata este si profa de engleza care este cea mai scumpa persoana ever. Nu ai cum sa NU inveti engleza cu ea. Si desi ne pune la lucru, reuseste sa faca orele interesante. In fiecare zi facem ceva diferit, ne aduce fise din cartile ei, concursuri baieti contra fete :3, filme and so.
Cel mai ciudat prof? Dupa mine nu exista. Toti sunt chiar ok =D desi unii sunt well mai buni.
[Imagine: furroxana.png]
~set facut de Aikad<3, multuuuuumesc~



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Ingénue - 16-01-2012, 06:36 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 39.143 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 36.054 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)