Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#31
Când a început semestru unu profu' nostru de matematică a fost înlocuit de un alt profesor mai bătrân timp de o săptămână. A fost absolut îngrozitor.
Îi lua 10 minute din cancelarie până în clasă + avea un mers de pinguin. În oră ne înjura gen: proştilor, nenorociţilor. Odată ne'a dictat nişte rânduri, iar o colegă nu înţelese şi ea a spus : Se îmaprte? Iar, profesorul ia răspuns: La mumă'ta şi la tatăt'o. Atunci am pufnit cu toţi într'un râs. Eu stau în ultima bancă din spate şi mă prijineam cu cotu de bancă şi capul îl ţineam înclinat şi domn' profesor de mate a strigat la mine: Tu fat'o adormi acolo? Sau când am numărat am gesticulat cu mâna la care profesorul : Na, uite că îşi numeră degetele. Deci, pot spune că a fost un profesor belea.
Şi mai este profa de informatică şi de fizică la care îi spunem: Cita, pentru că este agresivă rău şi dacă nu înveţi sau ieşi pe hol imediat îţi zboară creieri.
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Amy :3 - 21-12-2011, 07:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.794 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.770 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)