Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yebisu Celebrities

#4
Sunt in curs de vizionare. Imi place vocea lui Kanameeee~! Doamne, ce draguta e! Cu-i sa nu-i placa o asemenea voce? Oh, ah... ce pot spune, dea bea sunt la primul episod. O sa-mi zic parerea dupa ce il termin sau vad eu (s-ar putea sa dureze ceva timp pana sa-l vad).
[edit peste cateva minute] Grafica proasta, nu prea se inteleg asa de bine sentimentele, adica... nu sunt conturate destul de bine. Chesti aia de vorbeste cu el insasi imi aduce de Nana (O.o). Pe langa asta, cand am vazut ca e si episodul patru eram: Nuuuuuuuuuuuuu!!!!! :[[ Deci, imi plac sunetele scoase. 65 Acel "sarut", primul adica, a fost atat de tare, cica. 65 Mi-a placut cum l-a apucat si cum s-a auzit. La sfarsit... ah, ala avea gura inchisa iar sunetele ieseau pe nari sau cum? 23 Oricum, destul de... dragut (?) - presupun.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Yebisu Celebrities - de Ciel - 11-11-2010, 10:34 PM
RE: Yebisu Celebrities - de Drama Queen - 12-11-2010, 01:19 PM
RE: Yebisu Celebrities - de DeDal N. - 18-03-2011, 01:58 PM
RE: Yebisu Celebrities - de yaoi maniac - 23-06-2011, 01:26 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)