Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana

#51
Ce nasol ca nu am vazut topicul acesta! Insa oricum, eu am luat 9.50 la romana si am ramas WTF?! E cea mai mare nota care am luat-o din clasa a 7-a incoace (SINCER), insa cateva persoane m-au descurajat spunandu-mi ca au fost subiecte de clasa a III-a si sa nu mi-o iau in cap smile)) La mate am ramas si acolo WTF?! 21 fiindca am luat o nota foarte mica: 6.85, damn it!! Insa am intrat la a 3-a optiune, in Iasi sa stiti ca e foarte greu sa intri la un liceu bun, fiind pe primul loc din tara la notele de la bac si examene! Anul asta au fost medii foarte mari: daca la liceul care voiam sa intru eu avea anul trecut media de admitere 8.72, anul asta a fost 9.39 :O si e al 3-lea liceu din Iasi! Insa sunt multumit si dezamagit totodata!
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]






Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de anime_addicted - 22-06-2011, 07:29 PM
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de Bullet - 14-07-2011, 12:28 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica Ke$ha 32 19.445 30-07-2011, 02:43 PM
Ultimul răspuns: mellolo
  Bacalaureat - Limba & Literatura Romana Ke$ha 0 3.669 11-11-2010, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)