Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Spore

#1
Cei de la EA Games au dat relase la un joc cu totul nou...
Spore..
la inceput esti o simpla celula in mare,si poti alege dintre carnivor/omnivor,si incepi sa mananci,cresti,pana poti iesi din mare,dupa ce ai iesit din mare,incepi sa vanezi pentru mancare,si pentru a distruge alte specii,iti poti pune parti ale corpului cum doresti(maini picioare,guri,ochi,tepi pentru atac,etc).

Sunt mai multe stagii ale jocului.
Cell Stage(viata in mare) ; Creature Stage(primii pasi pe uscat) ; Tribal Stage(triburi,ritualuri,lupte); Civilization Stage(maisini,avioane,barci,cucerirea planetei) ; Space Stage(cel mai greu,cucerirea universului)

Jocul pe la Tribal Stage,prinde nuanta de joc de strategie,adica controlezi mai multe creaturi deodata,le zici ce sa faca etc.

Pana la Space Stage,totul e usor,in 4-5 ore de joc lenjer,si de savurare a jocului ajungeti la Space Stage.Dar de aici incepe greu,de 2 zile ma chinui si numai dusmani am,si toti ma ataca din minut in minut 21) daca nu o scot la capat curand tre sa reincep jocul...

Un mic filmulet: http://www.youtube.com/watch?v=WHaulHxmO4A

Instalul are 3 gb,eu lamg asit pe un torent si lam luat,din cate am inteles jocul poate fi jucat single player(gratis) si multy player(cu plata) dar nu stiu sigur,doar am auzit...
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi



Răspunsuri în acest subiect
Spore - de Yaiba - 06-09-2008, 12:52 PM
RE: Spore - de Spark - 14-12-2008, 10:22 PM
RE: Spore - de RagnatheBloodEdge - 24-06-2009, 03:34 AM
RE: Spore - de Verrine - 10-07-2010, 10:54 PM
SPOREâ„¢ - de George - 12-09-2010, 03:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)