Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste [Bloody Doll &♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫]

#11
Ambele povesti sunt uimitoare dar sa va spun parerea in detaliu:

~~Andreea~~: Pai ce pot spune descri foarte frumos si folosesti figuri de stil indraznete. Ai avut totusi niste greseli de tastare si cateva de exprimare ce au cam stricat decurgerea evenimentelor. M-am cam impolmolit la un moment dat la o fraza... cea cu lacrimile ce formau cercuri in lacul alb... mda pana la urma i-am inteles sensul si mi-a placut in mare.

Bloody Doll: Superba descriere a sentimentelor, incredibile figurile de stil. Mi-a placut foarte mult povestea ta scurta si profunda. Se leaga totul si textul se insiruie intr-un mod special. Nu am vazut greseli de tastare si sincera sa fiu am cautat destul de atenta pentru a avea si ceva de criticat. Se intelege ca mereu e loc de mai bine dar aceasta scurta povestioara mi-a captat atentia inca de la titlu... Sunt mare fana a lecturii profunde.


Acestea fiind spuse in mod evident votul meu merge la Bloody Doll. Felicitari amandorura si sper sa ma mai anuntati in caz ca intrati in alte dueluri. Succes in continuare!

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!





Răspunsuri în acest subiect
RE: Dragoste [Bloody Doll &♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫] - de Biscu' iz back ^^ - 08-11-2010, 11:31 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bloody-chan ÅŸi AlerimxD. AlerimxD 6 4.819 14-12-2011, 09:08 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Ingeri ( Fozen Soul VS ~~Andreea~~) Miranda. 8 5.482 06-12-2010, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Kayla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)