Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ati inceput sa urmariti Kuroshitsuji?

#15
A fost odataca niciodata .
Da bla bla bla da sa stiti ca nu e cu printi si printese ci e cu mine 15 Deci eu am aflat de Kuroshitsuji de pe Zup 15 Da lene mare si sa nu m-ai zis ca nu ma nici un chef , nu am vrut sa'l urmaresc la inceput . Numele e ciudat ceea ce ma facea sa sa sa'l cad cat mai repede dar LENEA , tsk. SI ce sa vezi cand am intrat eu pe la anime-uri la NAruto , Bleach etc , vad Kuroshittsuji , mama sa intru si eu , tsk nu e marescofala , citesc la topicu' asta cum ati inceput voi sa'l urmariti da' tot nu ma lasa mana sa dau watch online . Vad 2 baieti frumosi pe la semnaturi (Ciel si Sebastian) si m'a'treb din ce anime or fi ? Las chestia asta deoparte si ajungem in ziua de sambata , seara cand siiis'ul meu era sad . Si ce credeti ca facem noi cand suntem sad ? Urmarim anime-uri cu baieti frumosi 15 SI caut eu pe google chestii trestii (anime-uri )si ce credeti ca am gasit Kuroshitsuji ;> Da stau eu sa ma gandesc , numele asta mi'e cunoscut , da de unde ?24) Dau sa vad primu episod si raman STANA DE PIATRA( ma rog si lu siiis'u) cine credeti ca erau in ep frumuselu' cu ochi albastrii si cel cu ochi rosi 15 SI fac eu : "Ce noroc pe mine , i-am gasit paia 2 :]]" Dupa ce ii povestesc lu' siiis'u continuam sa vizionam ep 1 ca dadusem pauza ,ca sa'l aleg eu pe Ciel :X si ea pe Sebastian . Si pana in momentul de fata nu am vazut decat primu' episod , dar sper sa am itmp in fiecare zi dupa scoala sa mai vad inca 1 ep sau 2 cu siiis'u 15



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum ati inceput sa urmariti Kuroshitsuji? - de *ILY Yaoi Maniac* - 18-10-2010, 08:39 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Kuroshitsuji live action movie DeDal N. 0 2.688 10-06-2014, 03:05 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Kuroshitsuji I & II - OVA-ul favorit Zyklon 1 3.413 19-05-2014, 07:52 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Kuroshitsuji III DeDal N. 1 3.122 12-04-2014, 02:11 PM
Ultimul răspuns: Ali12
  Kuroshitsuji nolazy 14 13.602 02-08-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: dopamine
  Kuroshitsuji II ending SooMin 6 5.737 26-04-2011, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Drama Queen
  Kuroshitsuji vs Kuroshitsuji2 DeDal N. 4 4.525 02-03-2011, 11:49 AM
Ultimul răspuns: Grella.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)