Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

P.S I love you

#1
Tam, tam,tam, tam ....Oh, my little puppy ^.^ Ce doooor nebun mi'a fost de voi, my angels . (Mdaa, inspiratia in exces dauneaza grav sanatati ) Buuun, eu ...adica moi a venit cu un nou ficulet (Uuu, ce cuvant sexy *.* ) Siiii, inca mai lucrez la celalalt, noormalll (Pun accent pe "l" ) And moi....(Prea multe limbi diferite, nene ) s'a gandit sa va aduca ceva nooou , okey , mu babies ? Okeee...Apropo, e SandS(you now what i'm talking about ) Oh, sa nu uit, micutilor : ]] (ce-mi place sa va alint ) Poate ca o sa vi se para ca personajul masculin (Sasuke) a dat ortu' popii, dar nu-i asa . El e viuu ! All right, cititi si comentati , my little puffies >.<

Disclaimer: Nu detin nici un personaj din anime-ul/manga-ul Naruto (inafara de cele create de mine) care apartin lui Masashi Kishimoto. Si nu profit de pe urma acestor personaje/intamplari.



EDIT : CiteÅŸte REGULILE !
Capitol şters nu ai 40 de rânduri. Mai văd un singur capitol la ficul ăsta fără 40 de rânduri închid topicul.
Nu crede ca speranta moare ultima ! Nu'i adevarat , e doar o poveste, un basm cu sfarsit tragic, daca tu crezi ca viata e mereu roz! Da ochii cu realitatea, nu te mai minti singur ! ||I know you lov me, xoxo 4




Răspunsuri în acest subiect
P.S I love you - de Merisoare Acre - 03-08-2010, 03:41 PM
RE: P.S I love you - de Isa-chan - 03-08-2010, 04:09 PM
RE: P.S I love you - de Flash - 03-08-2010, 04:09 PM
RE: P.S I love you - de Me_Samy - 03-08-2010, 04:30 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)