Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Zero sau Kaname? Pe cine alegeti?
Zero Kiryuu!!
57.69%
15 57.69%
Kaname Kuran!
42.31%
11 42.31%
Total 26 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!!

#1
Poi, cum este primul topic la aceasta sectiune, hai sa va explic umpic cum sta treaba.
Numele subiectului meu este Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname. Acesta este doar un exemplu. Este o sectiune pentru dezbateri. Se pot deschide la topicuri pana ramaneti paralizati cu degetul aratator pe mouse. Fiecare topic trebuie sa fie o confruntare intre Cutare si Cutare. In acest topic fiecare isi spune parerea, de ce il prefera pe Zero si nu-l place pe Kaname, sau invers. La fel si in celelalte topicuri care se vor deschide pe parcurs.

Eu sunt prima!
Poi, eu sunt cu Zero pana la moarte. Kuran ma exaspereaza. Nu pot sa il inghit de nici-o culoare. Cand il mai aud ca-i spune lui Zero: " Nu e pentru tine, o fac pentru Yuuki", mai bine imi legi un bolovan de gat si ma arunci in put. Bine ca e el mai marele Pure Blood! Ei, si? Care-i miracolu'? Zero nici nu s-a legat vreodata de el si nici nu i-a stat in cale. Pur si simplu nu pot sa-l inghit, nici pe el, nici pe mutra aia a lui prefacuta. Scuze sincere pentru fani, dar eu sa nu aud de el!!
Acum ca mi-am descarcat nervii pe personaju' lu' Kuran, astept cu nerabdare sa citesc si parerile voastre!
Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname! Voi pe cine preferati?
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Răspunsuri în acest subiect
Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!! - de kame. - 27-07-2010, 05:24 PM
RE: Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!! - de Teh - 03-08-2010, 03:42 PM
RE: Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!! - de Saravis - 29-03-2012, 11:15 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)