Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

4minute

#8
Nu-mi vine sa cred ca nu am trecut inca pe aici o.o Adica, stiu sigur ca am trecut, dar se pare ca ceva s-a intamplat de nu-mi mai apare comentariul o.o
So, le stiu de foarte mult timp, insa nu am fost fana inca de la inceput. Nu prea m-au impresionat primele lor melodii, insa dupa aceea am prins drag de ele si pot sa spun ca este una dintre trupele mele preferate. Le ador ! Toate sunt geniale si au niste voci incantatoare. Am urmarit o groaza de emisiuni in care au aparut si fetele sunt incredibile, foarte amuzante, carismatice, cam tot ce e nevoie.
Preferata mea este Hyuna. Yea, o iubesc asa cum este ea. Stiu ca trebuie sa afiseze acel aer putin cam slutty pe scena, insa nu se compara cu ceea ce avem noi in Romania sau in alte tari .__. Deci, va rog. E copila pe langa pitipoancele noastre faimoase. Pacat ca multi o critica pentru asta, insa isi face doar treaba. Se vede pe fata ei ca uneori se simte prost cand trebuie sa fie "sexy" pe scena. In realitate, ea este geniala din toate punctele de vedere. Foarte timida, ambitioasa, prietenoasa. Si eu o plac pentru asta, nu pentru cum este ea pe scena.
Si in al doilea rand, canta minunat. God, ii iubesc vocea. Imi place enorm de mult de ea in videoclipul Trouble Maker, melodie pe care o canta impreuna cu Hyunseung *my biaaaas*. Fac o treaba excelenta amandoi. Mi-a placut melodia inca de cand am urmarit teaserul. Sper sa mai vad astfel de colaborari minunate.
So, melodii preferate de la 4minute: What a girl wants, Huh, Why, Heart to Heart, Muzik, Hide & Seek, Mirror Mirror, I My Me Mine etc xD.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
4minute - de Nya. - 10-06-2010, 03:51 PM
RE: 4minute - de Flash - 21-06-2010, 09:18 AM
RE: 4minute - de Elusive wolf - 23-06-2010, 02:22 PM
RE: 4minute - de Zuza. - 02-01-2011, 11:24 PM
RE: 4minute - de Little M - 09-05-2011, 08:59 PM
RE: 4minute - de Himisoara. - 02-08-2011, 03:37 PM
RE: 4minute - de Aerith - 24-08-2011, 02:15 AM
RE: 4minute - de βεκi - 02-12-2011, 11:45 AM
RE: 4minute - de Amy :3 - 02-12-2011, 04:02 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)