Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Credeţi că anul se va termina cu bine ?
Nu se ştie încă.Să vedem . . .
16.67%
3 16.67%
Să vedem cum stam, încă nu se ştie.
22.22%
4 22.22%
Nu cred
22.22%
4 22.22%
Sigur că da.
38.89%
7 38.89%
Total 18 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Îngheaţă anul ? grevă ? unde a ajuns învăţământ

#6
Sigur nu se ingeata anul.La mine la clasa nu fac greva decat 3 profi deci halal greva.Din pacate printre ei se numara si proful meu de mate (sotia lui e sefa de sindicat si profa mea de engleza-deci si ea face greva) care n-a pus decat 2 maxim 3 note in catalog si noi avem nevoie de 6.Si mai mai ca-l vad ca nu ne lasa sa intam in bac si nu pentru ca ar fi greva ci pentru ca el nu s-a sinchisit sa ne incheie mediile. Haha!Si multi se-ntreaba de ce il urasc eu de moarte~
Oricum profi au spus ca nu fac greva pentru ca n-are rost,le e mila de noi si cam atat.
Cel mai aiurea e ca luni avem competente la engleza si profa e in greva adica va trebui sa dam cu celelalte si ma rog...nu sunt sigura daca ar trebui sa ma bucur sau sa plang. o.o
Concluzia ar fi ca nu va fi anul inghetat pentru ca multi au ajuns la concluzia ca a face greva este inutl.
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Îngheaţă anul ? grevă ? unde a ajuns învăţământul românesc ? ce se va întâmpla ? - de ♣ TheBlackCat ♠ - 28-05-2010, 01:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce vreti sa va aduca "mosu'" anul asta? yaoi maniac 11 7.089 25-12-2010, 01:45 PM
Ultimul răspuns: *Susuki~Chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)