Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sex Pistols

#8
My God, am revazut asta de curand. Yeah, first time that story m-a ametit pur si simplu si nu prea mi-a starnit interesul, but... How could it be possible?! I just love that! Povestea este una din cele mai inspirate si, si, si... Caracterele!!! Iuuui! Il iubesc pe blondin! L-am adorat din prima, la fel ca pe micul pisoias (who is so sensitive and get excited when is just touched - de ignorat ce am spus aici-). Oh, oh! And that little cute wolf. Aw, he's sooo sweet. Si il iubesc pentru devotamentul sau fata de blondin si pentru faptul ca l-a ajutat sa treaca peste toata chestia cu atingerile (nu ca nu i-ar fi placut noptile fierbinti 65). Anyway... Manga nu am citit, dar sunt sigura ca e foarte simpatica. Ah, ah! Si inca unul! E tipul ala, americanul ori ce-o fi el. Aw, cum tine el la ursuletul ala de catifea. I love them too. ^_^
In concluzie, (nu ca as fi spus ceva inteligent sau cu sens pe aici) grafica e awsome, personajele sexoase si bune pentru a dezgheta imaginatia, iar plot-ul unul foarte interesant si inspirat. Is so good that you can bet that is maked by me. O.O (a scary thought here 39) Iar (sa nu uit) felul in care se aseaza lucrurile m-a uimit pana si pe mine. Nu a fost cliseic... Ok, just a little, dar a compensat originalitatea ideii. ^_^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Sex Pistols - de nolazy - 31-03-2010, 12:43 PM
RE: Sex Pistols - de EvilManiac - 31-03-2010, 06:37 PM
RE: Sex Pistols - de HanniGram - 28-10-2010, 08:59 PM
RE: Sex Pistols - de DeDal N. - 28-10-2010, 09:05 PM
RE: Sex Pistols - de YuneSugihara - 02-12-2011, 04:07 PM
RE: Sex Pistols - de yaoi maniac - 29-03-2012, 05:40 PM
RE: ***** Pistols - de Katsu - 21-08-2012, 04:39 PM
RE: ***** Pistols - de Clau~ - 02-09-2012, 01:04 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)