Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You and me forever [+18]

#1
Nu detin nici un personaj din manga/anime-ul Naruto si nu fac profit de pe urma lor.

Hello, m-am gandit sa fac un fic cu Itachi si Konan, unul mult mai diferit. La el voi posta cand voi avea timp si sper sa va placa si sa lasat comenturi. Apropo, aici v-a fi limbaj vulgar, violenta si sex destul de mult, de aceea am pus avertizarea. Sper sa va placa

Este doar un pusti

- Lasa-ma in pace Uchiha! Tip cat ma tineau plamani si glasul meu s-a auzit in tot sediul.
- Dar Konan-sama vreau sa te intreb ceva, aud vocea calma si putin miorlaita a pustiului de 14 ani.
Oftez, ma opresc si el se lovi de spatele meu, picand pe jos. Ochii mei caprui, asemenea caramelului, dati cu fard albastru in exces, il priveau pe baiatul de numai 14 ani din fata mea. Parul sau negru ca abanosul, lung pana la omoplati si prins in coada la baza gatului, ii dadea un aspect de fetita. Ochii rosi ca focurile infernului cu trei punctulete pe langa pupila, negre, ma priveau cu adoratie nerostita. De ce nu isi putea lasa ochii sai normali, negri si trebuie sa fie mereu cu sharingan-ul in ochi. Ma uit la imbracamintea pustiului. Un tricou negru cu putina plasa de aceeasi culoare la gat, o pereche de pantaloni tot negri si in picioare incaltamintea ninja.
- S-a intamplat ceva Konan-sama? Ma intreba acesta privindu-ma in ochi.
- Ridica-te de pe jos, ca arati patetic si spune ce ai de spus ca nu am toata ziua la dispozitie, Itachi, spun nepasatoare, privindu-mi unghile date cu oja neagra.
- Pai... vroiam... sa va invit sa luati cina cu mine, spuse cu intreruperi baiatul facandu-ma sa-mi ridic o spranceana.
Nu stiu de ce tot insista sa ies cu el, fiindca vedea clar, ca nu-l bag inseama de fel si il consider o pacoste si poate voi fi acuzata si de pedofilie. Fata de el, eu sunt majora. Ii spun un "nu" categoric si ma intorc cu spatele si plec. Nu-mi placea sa fiu rautacioasa cu el, dar intrecea masura bunului simt. Nu stia ca eu sunt iubita lui Pein si numai cu el ieseam in oras. Pasi mei usor se indreptau spre dormitoare si ecoul lor rasuna pe tot holul obscur luminat din cand in cand de cate o lumanare, lasate prada intunericului. Ajung la o usa din lemn de cedru, vopsita in negru si simpla. Imi desfac cocul pe care il purtam pe partea stanga a capului si imi trec mana prin parul meu albastru, care imi atingea umeri firavi. Imi aranjez bluza cu manici largi si cu umeri goi, neagra, dar imi descoperea buricul. Imi aranjez apoi fusta neagra, lunga pana la genunchi si crapata intr-o parte si pe sub aveam o alta fustita mulata. Pana la genunchi aveam cizme negre, cu putin toc. Dupa ce am fost sigura ca arat prezentabil, bat o data in usa si apoi intru. Camera era luminata de un bec prin in mijlocul tavanului si balanganea linistit. Camera avea pereti albi si fara nimic pe ei. In camera mai era un pat dublu si un dulap cu o usa. La fereastra care patrundea lumina difuza de-afara, statea Pein. Scumpul meu, Pein. Un barbat adevarat in toata puterea cuvantului. Dotat, cu muschi si creier si bun la pat. La ce puteam sa ma astept la un barbat de 26 de ani, experimentat? Acesta veni spre mine si isi trecu mana peste fata mea, facandu-ma sa rosesc usor in obraji.
- Ai intarziat, imi spune acesta si ochii sai, strani de culoare violeta, ma priveau cu semne de intrebare, cercetandu-ma atent.
- Idiotul de Uchiha m-a facut sa intarzi. Se tot tine de la o vreme incoace dupa fusta mea si eu numai suport. Trebuie sa faci ceva, Pein, spun in timp ce ma puneam pe pat si imi dadeam jos cizmele din picioare.
- Si ce doreste Uchiha? Sex? Preludiu? Dragoste? Iubire? Ma intreba, in timp ce mainile sale puternice, imi masau sanii mari si moi.
- Sa merg cu el la o intalnire la cina, am spus eu, lasandu-mi capul pe spate si trecandu-mi mana prin parul sau portocaliu si ciufulit.
Barbatul rase usor si apoi incepu sa ma sarute pe gat. Sarutarile sale erau violente si agresive, dar eram obisnuita cu ele. Imi baga mainile pe sub bluza, ridicand-o si imi descheie sutienul negru care il aveam pe sub. Imi ridica ambele fuste si imi rupse chiloti pe care ii purtam, fara nici un efort. Ma mangaie usor in zona mea intima, cu doua degete, pe care le baga in mine, facandu-ma sa scot un icnet de durere si sa-mi arcuiesc spatele. Incepe sa le miste putin timp, apoi le scoate rapid, ne mai avand rabdare, sa ma excite ca lumea. Isi deschide slitul, isi scoate barbatia, pe care o potriveste si apoi se impinge in mine. Imi arcuiesc din nou spatele gem de durere. Pein ranjeste si incepe sa faca miscari de du-te-vino, intr-un ritm alert. Gemetele de durere, se transformasera treptat in unele de placere, dar dura prea putin, fiindca acesta isi dadu drumul pe cearceaful alb si sifonat. Barbatul de ridica de pe mine si imi spuse sa ma duc si sa ma aranjez ca ma duc la intalnire.
- Ce intalnire? Il intreb in timp ce imi inchideam sutienul si imi aranjeam bluza.
- Te duci cu Itachi la cina. Macar mai scapi de gura lui, imi explica, lasandu-ma masca.
- Tu glumesti? Este doar un pusti, care cere atentie, spun manioasa, ridicandu-ma in picioare si il priveam furioasa.
- O fi ca tu esti o doamna? Konan tine minte ca esti doar o c**va, caruia ii place sa se f**e. Mi-ar placea sa te vad cand vei avea un copil si ala te v-a intreba, mami cine este tatal meu si tu ii spuni, unul dintre clienti mei, spuse Pein in bajocora si apoi incepu sa rada.
Ochii mei se umplusera de lacrimi si am iesit val-vartej din camera. Deci asta eram pentru el... O curva ordinara, cu care isi satisface cand are el chief, in rest sunt un nimic. Ma lovesc de cineva si picam amandoi pe jos. Murmuresc un scuze jalnic si imi ingrop fata in maini, incepand sa plang pe bune. Simt cum doua maini de copil, usoare si fine, incepura sa ma mangaie pe spate. Imi ridic privirea si il vad pe Itachi, care imi zambea prieteneste. Imi il imbratisej, luandu-l prin surprindere si incep sa plang pe umarul sau. Mana sa ma mangaia incet pe spate si glasul sa de copil, imi sopteau cuvinte linistitoare. Dupa putin timp, m-am descarca si doar suspineam. Dupa ce m-am linistit, m-am indepartat de brunet si mi-am trecut mana prin parul ciufulit.
- Imi pare rau pentru ca m-am rastit la tine atunci, dar lui Pein nu ii place cand intarziem si da, vreau sa merg cu tine la cina, daca mai este valabila invitatia, spun, in timp ce imi stergeam machiajul cu o maneca de la bluza.
- Sa mergem, a spus vesel pustiul si ma trase sus, parca as fi o papusa nu alta.
Ma tragea dupa el, pe coridoarele bazei, avand grija sa-mi spuna ce urmeaza. Dupa vreo 5 minute, iesim afara la aerul umed si lumina difuza din satul ploii. ploaia cadea marunt pe pamantul pacatos, adapandu-l dupa atatea razboaie. Dar faza urata la ploii asteia, era ca ne uda pana la piele. Si daca ar fi ploaia de vara, calda, dar era de iarna rece, ca gheata. Dardaiam din toate incheieturile si buzele imi erau vinete de la frig. Dupa 15 minute de alergat ne-am oprit la un magazin de dango. Deci asta ii era ideea lui de intalnire. Copilareasca, dar ma rog. Nu o sa ma cert cu Kakuzu cu mancarea, care costa bani s-o cumperi. Intram in magazinul micut si caldut, cu atmosfera vesela si prietenoasa. Ne asezam intr-un colt si ni este aduc tango si ceai de fructe. Ochii mei, cercetau localul cu pereti de lemn si inghesuit, in timp ce ochii lui ma cercetau doar pe mine, facandu-ma sa ma stanjenesc. Nu stiu ce a gasit atat de interesant la mine. Oftez si il privesc in ochi, pana isi pleca privirea rusinat. Cred ca pustiul asta s-a indragostit de mine. Ciudat.
- Esti doar un pusti, care cauta afectiune, spun eu in timp ce beam din ceai.
- Konan-sama, daca cautam afectiune, nu-mi macelaream clanul. Mersi mult ca mi-ai distrus pofta de mancare, spuse baiatul lasand bani pe masa si iesind in fuga din local.
Felicitari idioata si tampita prostilor. Chiar sti sa distrugi inimi si de aceea multi te vad ca pe o c**va. Chem la mine chelnerita si ii platesc cu bani mei si iau bani brunetului, apoi ies afara dupa el. Unde dracu te-ai dus Itachi?

Sunt focuri care ard in noapte
Sunt departari ce par aproape.
Sunt focuri care nu se sting.
Sunt inimi tari care inving...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
You and me forever [+18] - de Nywa - 20-03-2010, 12:47 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 06-12-2010, 04:55 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 31-12-2010, 01:58 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 15-01-2011, 02:49 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 16-01-2011, 03:22 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 23-01-2011, 07:39 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 28-01-2011, 04:53 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 29-01-2011, 01:44 AM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 29-01-2011, 05:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto]  Can you hold my hand I: Forever alone ^Ciresica^ 39 27.523 30-09-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  A gift forever ... sakura_sasuke 3 3.125 03-12-2011, 11:02 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.979 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love forever alice99 7 4.221 24-07-2011, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I walk forever Mada Shine 3 3.141 23-07-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  We will still be friends forever despite difficulties •нąкü• 100 46.888 18-07-2011, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Rasarit patat cu sange albastru [yaoi by Akadella & BL Forever] akadella 4 3.543 30-08-2010, 02:23 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Lost forever, Love me beat Crazy Person 9 5.609 23-02-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person
  KS- Samy si Lily- BSF (Best sisters forever) aoixtenshi 10 8.374 19-11-2008, 10:01 PM
Ultimul răspuns: aoixtenshi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)