Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Boys Before flowers

#3
"Boys over flowers"este una din dramele mele favorite,daca nu chiar favorita mea39,cred ca da.
Mi-a placut mai mult decat "Hana Yori Dango",am mai zis si in topicul j-dramei;ca prefer drama asta.
Ador personajele,actiunea care este mult mai dezvoltata si interesanta decat "Hana Yori Dango" in opinia mea... in plus este o drama care nu m-a plictisit nici un moment,am savurat tot.Chiar si coloana sonora mi-a placut foarte mult.
Personajele mele favorite: aici am mai multe Ji Hoo si Jan Di,in special si as fi vrut sa ramana un cuplu TT.TT apoi ar mai fi Jun Pyo si Yi Jeong.
BOF este una din dramele in care chiar am sperat pana in ultimul episod ca fata va ramane cu baiatul mai cute 21 nu cu acel bad boy 21.Dar Ji Hoo a fost fraier aici,nu trebuia sa sufere atat dupa Seo Hyun si sa isi dea seama mai repede ca este indragostit de Jan Di dar in loc sa faca asta el si-a pierdut sansa iar Jun Pyo a profitat de ocazie,asa ca eu consider ca a fost vina lui.
In concluzie,pot spune ca aceasta drama este cea mai buna dintre toate variantele in alte limbi Smile referindu-ma la tot(actiune,actori,ost etc)
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
Boys Before flowers - de nemo-chii - 29-12-2009, 01:40 PM
RE: Boys Before flowers - de Lollidella - 09-03-2010, 04:35 PM
RE: Boys Before flowers - de SooMin - 18-02-2011, 06:52 PM
RE: Boys Before flowers - de Wanna - 19-03-2011, 07:12 PM
RE: Boys Before flowers - de kame. - 07-06-2012, 09:34 PM
RE: Boys Before flowers - de AbiiShu' - 08-06-2012, 10:22 AM
RE: Boys Before flowers - de andreeazuzuu - 03-04-2013, 07:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Attack Of the Pin-up Boys nemo-chii 1 3.421 21-06-2011, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)