Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16]

#36
In primul rand vrea sa ii spun lui Jasmine ca postul ei a fost amuzant desi ai jignit-o pe Andreea (ce sa fac,am retinut regulile binisor).
Revenind,daca zici ca e un fic jalnic (Andreea) atunci de ce mama naibi il mai citesti?Te obliga cineva?
Nu mai compara ficurile.Daca ai citit commurile de dinainte ai observat ca a fost deja o dezbatere pe tema ''Angie le-a copiat pe Kaname si Myuu'' dar s-a rezolvat.
Acum incepi tu din nou sau ce?
Intre aceste doua ficuri nu pricep care pisicii mei e asemanarea dupa parerea ta!!
Daca Kaname si Myuu au facut fic cu CB nu mai are voie sa faca nimeni sau ce?
Singura asemanare (insemnificanta si aia) e ca ambele ficuri sunt cu membrii CB.Dar perechile sunt altele,descrierea e alta,totul e diferit.
Acum ca am spus ce aveam de spus,as dori ca asta sa nu devina o cearta si sa incheiem.Daca nu iti palce ficul (Andreea) nu-l citi draga mea ca nu iti pune nimeni pistolul la tampla si sa mai si comentezi.

As vrea sa o rog pe Angelique sa continue ficul asta in ciuda a ce spun UNII pentru ca e un fic minunat si are destui cititori,chiar daca nu toti comenteaza.



P.S. Andreea sa stii ca mie imi venea sa dau cu monitorul de pamant cand am, vazut ce ai scris.Pana la urma tu ne-ai jignit,nu noi pe tine deci nu pricep de ce ai avut nervii aia,dar nici nu vreau sa aflu.
Daca nu iti place fivul nu mai comenta aiurea,te rog!
Punct si am incheiat!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16] - de anime_addicted - 21-06-2010, 12:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) NiceBlueExorcisist 14 9.877 31-07-2012, 03:25 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cinema Bizarre dennnny_kiro 1 2.163 03-03-2010, 09:50 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)