Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place Oresama?
Da
75.00%
3 75.00%
Nu
0%
0 0%
Nu l-am vazut inca
25.00%
1 25.00%
Total 4 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Oresama

#2
Ahh, Oresama<3
Filmul asta m'a impresionat foarte mult~ Ma rog, mai mult ca sigur sunt subiectiva since Miyavi e personaju principal, darrr xD
Primele 2 dati cand l'am vazut mi'au dat lacrimile la sfarsit.. ;3;
It's really moving; felul subtil in care arata lumii ca nu ar schimba nimic daca ar putea da timpul inapoi, cum ne arata noua, fanilor, cat de mult insemnam pentru el...printr'un film care poate fi privit atat intr'un mod destul de personal de catre fanii care ii stiu povestea, dar si ca o poveste fictiva de catre orice audienta =) Oricum, ceea ce Myv vrea sa transmita de fapt prin filmul asta e de nepretuit<3 Ne arata cat e de hotarat in ceea ce face si ca ceea ce face acum face fara nici un regret, si nu ar schimba asta pt nimic..Eu cred ca Oresama a reprezentat o parte importanta din viata si cariera lui Myv, l'a definit mai mult atat ca artist cat si ca persoana, idealuri ^^

Therefore, eu as putea sa recomand filmul acesta oricui, fan Miyavi sau cineva care n'a mai auzit niciodata de el..E un film haios, adorabil dar si profund, merita vazut<3

Ah, si faza cu camuflaju, cand a facut trucul cu peretele sa se ascunda cica de fangirls...24 priceless :lol: si acum o fac cand am ocazia..prea genial21
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Oresama - de SooMin - 25-03-2010, 02:08 AM
RE: Oresama - de nemo-chii - 04-07-2010, 10:05 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)