Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

;;it's toppilicious! o(≧∀≦)o

#1
Hiii there<3

Roxi desu n_n porecla? hmm, pai online mi se zice Toppi de cand ma stiu, iar in real life people call me RiRi xD Of course, dragutzul sufix ~chan e intotdeauna binevenit x3

Hmm, pai pe scurt; am 14 ani, respir aeru din Bucuresti [de 4 ani15], iubesc animalele<3 si sunt fan a tot ce tine de japonia of course ^3^ Imi place sa desenez si sunt dependenta de emoticonuri [se vede, ne? x3] |3

Manga, anime? multe xD well, momentan ma uit la Nodame Cantabile: Paris Chapter (sezonu 2) si citesc cateva manga printre care Bokura ga Ita, Strobe edge..pe astea 2 le ador<3
Uite'aici ce animeuri am vazut pana acum pe de'a intregu; *clickiez* xP Sunt si altele desigur, da..nu le mai tzin minte haha |3

Music? Of courseee I can't imagine life without it xD Pai basically J-rock, mai putzin J-pop, si niste punk/pop/rock normal, adica Paramore, Mae, Switchfoot, McFly, Avril Lavigne, altele nu'mi mai amintesc la momentul de fata |3
é›…-MIYAVI-.
Zeul de mai sus merita un paragraf numai pt el |D

De ce postez tocmai acum? xD Paiii webcast'u live a lu MYV de acum 1 ora juma m'a facut sa simt ca iubesc pe toata lumea |D Si chiar simteam nevoia sa imprastii fericirea<3
Therefore,
*TACKLEGLOMPS EVERYBODY HERE*

Thanks for listening (reading in this case xD) n___n
I'll go stick my nose around more now that I'm finally here hihi<3
Jya ne~
:bye:
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]



Răspunsuri în acest subiect
;;it's toppilicious! o(≧∀≦)o - de Toppi 「「リリちゃん」」 - 23-03-2010, 08:36 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)