Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rahzel`s Oneshots

#2
Intuneric. Singuratate. Durere. Suferinta. Tot ce simtea era durere. Nu se putea ridica. Trupul ii sangera, iar corpul o durea. Consecintele maltratarilor si violurilor isi lasau amprentele pe trupul ei firev. Parul roscat isi pierduse de mult stralucirea. Ochii ei caprui si-au pierdut orice dram de inocenta. Rochita subtire de noapte purta urmele rosii ale violentei, impregnate pe materialul fin. S-a ridicat usor de pe podea, sprijinindu-se de pat. S-a apropiat de baie, deschizand cu greu usa. S-a pus in fata oglinzii, privindu-si reflectia. Ochii erau rosii, din cauza plansului, parul era ravasit, iar incheieturile mainii ii sangerau. Si-a dat jos rochia, ramanand in lenjerie intima. Corpul ei era acoperit de vanatai. A oftat adanc, lasand cateva lacrimi sa se prelinga pe obrajii ei. Privirea i s-a oprit asupra unui cutit. Si-a sters usor lacrimile, luand cutitul in mana. Si-a privit incheietura, apropiind lama de aceasta. A tras aer adanc in piept, inchizandu-si ochii. A indreptat cutitul cu repeziciune, insa mana i-a fost prinsa. Fata si-a deschis usor ochii, intorcandu-si privirea. Cel care a oprit-o era logodnicul ei. Acesta i-a luat cutitul din mana, aruncandu-l la podea. Si-a intors privirea catre tanara, analizand-o. Trupul roscatei a inceput sa tremure usor. Brunetul a vrut sa o atinga insa aceasta s-a retras, lasandu-si capul in jos.
- Tia! Stai linistita, nu iti fac rau! Nu din nou!
Roscata si-a ridicat privirea. Ochii abisali ai brunetului o priveau. Acesta a luat-o in brate, indreptandu-se spre camera. A lasat-o usor pe pat, apoi s-a apropiat de dulap. A scos un tricou negru, inchizand usa sifonierului. I l-a dat adolescentei, asezandu-se in fata ei. Tanara l-a luat cu o oarecare frica. S-a imbracat, incercand sa nu il infurie pe baiat. Acesta s-a apropiat de roscata, tragand-o in bratele lui.
- Imi pare rau!
Adolescenta si-a ridicat privirea, clipind de mai multe ori. Credea ca nu a auzit bine. Brunetul a sarutat-o tandru pe buze, privind-o in ochi. A mangaiat-o usor pe crestetul capului.
- Imi pare rau pentru tot! M-am comportat ca un animal. Pur si simplu nu vreau ca alt baiat sa te atinga. Parintii tai mi te-au incredintat mie.
Flashback
- Dilan te rog. Promite-mi ca vei avea grija de Antonia. Ea e prea mica ca sa o luam cu noi. Iti incredintez comoara mea. Pretioasa mea Tia!
- Nici o grija! O sa am mare grija de Tia!
End of flashback
- Dilan, m-ai iubit vreodata?
- Da! Si inca te iubesc, Tia, doar ca sunt putin cam agresiv. Nu vreau sa te impart cu nimeni. Esti doar a mea!
Roscata s-a retras putin, privindu-si logodnicul. Si-a pus mainile pe obrajii baiatului, sarutandu-l usor pe buze.
- Eu voi fi mereu a ta. Nimeni nu ma va lua de langa tine. Dilan m-am saturat sa plang si sa indur violente.
Brunetul a sarutat-o tandru, tragand-o in bratele lui. Si-a strecurat limba printre buzele ei, plimband-o prin gura acesteia. A intins-o usor pe pat, asezandu-se peste ea. I-a sarutat usor gatul, strecurandu-si mainile sub tricou. L-a indepartat usor, trecandu-si limba peste buzele ei. Si-a dat jos maieul, lasandu-si bustul gol. Si-a plimbat buzele pe sanii adolescentei, facand-o sa geama. Si-a strecurat mainile sub ea, descheindu-i sutienul. L-a indepartat incet, in timp ce limba tanarului se juca cu urechea fetei. A muscat-o de lobul urechii, incepand sa ii mangaie sanii. Roscata gemea, in timp ce isi tinea ochii inchisi. Baiatul si-a strecurat o mana in boxerii iubitei lui, incepand sa se joace cu zona ei intima. A patruns-o cu doua degete, miscandu-le incet, dureros de incet. Tanara strangea in pumni cearceaful, in timp ce isi musca buzele, pentru a nu tipa de placere. Tanaraul si-a dat jos pantalonii, ramanand in boxeri. A sarutat-o pe fata, introducandu-si limba in gura acesteia, explorandu-i fiecare coltisor. Si-a retras mana, indepartandu-si boxerii. Roscata simtea ca obrajii ii iau foc.
- Nu trebuie sa iti fie rusine. Te-am vazut asa de multe ori.
Brunetul si-a dat jos boxerii, sprijinindu-se in maini. O privea pe fata in ochi, zambind usor. Si-a apropiat buzele de gatul adolescentei sarutand-o usor. A patruns-o, facand-o pe roscata sa scoata un geamat stins. Baiatul se misca incet, marind treptat ritmul. Mainile lui se jucau cu sfarcurile tinerei. Fata strangea puternic cearceaful, abtinandu-se cu greu sa nu tipe. Cateva lacrimi si-au facut aparitia pe obrajii roscatei, insa baiatul le-a lins cu repeziunea. Dupa doua ore de agitatie, trupul brunetului a cazut langa cel al roscatei. Amandoi gafaiau puternic, iar broboadele de transpiratie curgeau de pe trupurile amandurora. Baiatul a luat-o pe iubita lui de mana, strangand-o usor. Aceasta l-a privit cu zambetul pe buze. Acel zambet care il innebunea si pe care nu l-a mai vazut de mult. Tanara s-a cuibarit in bratele brunetului, sarutandu-l usor pe buze.
- Ti-a placut?
- Comparativ cu violurile din ultima saptamana, tu ce crezi?
- De mult nu ti-am mai auzit tupeul, Cred ca ai revenit la viata.
- Speranta nu moare. Iar in cazul nostru, a inviat.
Roscata l-a sarutat, strecurandu-si limba printre buzele iubitului ei. Limbile celor doi se duelau intr-un dans nebunesc. Baiatul si-a pus mainile pe talia fetei, lipindu-i trupul de al lui, in timp ce adolescenta i-a prins fata intre palme. Tanara il musca puternic de buza inferioara, facandu-l pe tanar sa scoata un scancet. Dupa cateva minute, cei doi si-au despartit buzele, privindu-se in ochi, in timp ce trageau aer adanc in piept.
- Mi-a fost dor de tine fiaro!
- Nu mai mult ca mine.
Roscata a zambit, lasandu-si capul pe umarul baiatului. Acesta a imbratisat-o, inchizandu-si ochii. Somnul a pus stapanire pe cei doi, trimitandu-i in lumea viselor. Cativa ani mai tarziu, cei doi si-au oficiat relatia in fata lui Dumnezeu. Au lasat la o parte geloziile si au dat atentie iubirii care ii leaga. Daca continui sa speri, speranta nu moare! Niciodata!



Răspunsuri în acest subiect
Rahzel`s Oneshots - de Alexi - 05-12-2009, 05:27 PM
RE: Rahzel`s Oneshots - de Alexi - 03-01-2010, 10:48 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)