Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#46
foarte amuzant24 at least everybody is still alive71
niciodata nu m-au prins parintii uitandu-ma la hentai... dar aproape m-au prins citind... this is the story:
citeam o carte despre care nici nu stiam ca are parti mai "picante", dar cand mi-am dat seama, lol ca am continuat cu cititul. Culmea e ca eram in sufragerie, impreuna cu parintii mei(tata la calc si mama aranja nu stiu ce din biblioteca), iar cand am ajuns la fazele "alea" ma inrosisem toata la fata si mama a venit la mine
mama: ti-e rau, *porecla mea stupida si jenanta pe care numai mama o foloseste furios * ?
eu: nu, ma simt bine. Vezi-ti de treaba...
mama: dar parca ai febra, lasa-ma sa vad!
si imi pune mana pe frunte... iar eu m-am speriat atat de tare, incat am scapat cartea pe jos(culmea, la acceasi pagina si cu fata pe podea). Mama a ridicat-o si a vrut sa citeasca si primul lucru care mi-a venit in minte ca sa o opresc a fost sa-i spun:
-Am febra si vad dublu!
S-a uitat ciudat la mine, i-am luat cartea din mana si pe urma a trebuit sa joc pe bolnava pana dimineata, iar cel mai rau era ca pana la urma chiar aveam febra24... dar macar am reusit sa-mi termin lectura fara sa fiu prinsadance

si acum inca o povestioara despre aceeasi carte afurisita24 in primul rand, era fantasy, iar matusii mele ii plac foarte mult cartile de genul asta si cand i-am spus ca mi-am luat o carte noua(adica aia cu...24 ) i-am spus ca i-o pot imprumuta. Abia dupa ce i-am dat-o, mi-am amintit ca avea si fazele "alea" si am sunat-o pe la 1 noaptea:
eu: te-ai apucat de citit?
ea: nu, acum vroiam sa o incep. de ce?
eu: cred ca ti-am dat cartea gresita.
ea: e OK, o citesc pe asta si mi-o dai pe cealalta dupa.
partea nasoala e ca aproape dupa o saptamana(eram sigura ca deja o terminase) i-am spus ca imi pare rau ca am citit fazele alea si bla bla bla sa nu le zica parintilor... ea a tacut si m-a ascultat pana la sfarsit, doar ca pe urma sa-mi spuna: nici nu m-am apucat de ea. Partea buna a fost ca sunt foarte apropiata de matush si nu m-a paratvictorie



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Axxa.No.Way - 03-12-2009, 08:58 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)