Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragon no Kitsune [yyh fic- yaoi 18+]

#3
Arigato Yaku-chin ^_^ Ma bucur ca-ti place .Next:

Capitol 3:
Kurama pare ca are clipa vietii lui. Si eu ma simt in acelas mod. Kurama continua sa-l sarute pe gat coborand din ce in ce mai mult. Mi-am ridicat sodurile putin pentru al simti mai bine pe Kurama cu. Il simteam atat de bine incat inima a inceput sa-mi bata cum nu mai facute pana acum. Atat de tare ca nu-mi puteam controla respiratia dar nici nu am de ce sa ma feresc. Am lasat la vedere faptul ca respiram ingreunat si aproape gemeam. Se misca deasupra mea parca vroia sa mi-o maseze cu a lui prin haine. Era minunat. Kurama a continuat sa-l sarute pe brunet . Printr-o miscare rapida . am schimbat locurile urcandu-ma pe Kurama .MI-am pus piciorul intre ale lui departadu-le si am inceput sa-l sarut cu foc plimbandu-mi mainile pe corpul lui. Cand am ajuns la fata l-am sarutat scurt pe buze si l-am privit in ochi. Kurama este rosu in obraji si are un zambet ciudat pe chip insa asta-l face si mai atractiv. Mi-am muscat buza de jos si l-am tras de camasa facandu-le sa se ridice mai sus . I-am tras din nou de camasa insa de data asta in lateral rupandu-i nasturii si lasandu-i pieput dezgolit. Am inceput sa sarut pe noul teritoriu ,cucerindu-l. Cand am ajuns la sfarcuri ,le-am sarutat scurt,le-am mucat apoi facandu-l pe Kurama sa scape un geamat apoi le-am sarutat din nou pentru ai alina durerea . M-am urcat iar la fetisoara lui pentru ai prinde buzele dulci si apetisante intr-un sarut pasional. Il musc de ureche si apoi cobor iar la gat ,apoi la piept in timp ce duc mana la pantaloni si-i masez jona intima . Ma intorc la buzele lui pentru a preveni impotrivirea
lui in timp ce-i desfac inchizatoarea pantalonilor si-mi strecor mana inauntru lor pentru a simti lichidul alb eliberat deja de roscat.Acesta era excitat la maxim si acest lucru ma incanta si dorinta de-al face al meu arde mai puternic in inima mea. Ii dau incet pantalonii jos in timp ce-l privesc amenintator.Mainile lui le prind pe ales mele pentru a se sprijini de ele si a se ridica si el in genunchi. Incepe sa-mi desfaca hainele in timp ce-mi acapareaza buzele cu ale lui si eu ii urmez exemplul. Cred ca Kurama stie mai bine ,fiind mereu inconjurat de atatea fete cred ca se pricepe mai bine ca mine,chiar si asa ,azi il voi face sa simta placere. L-am intors cu spatele ,in genunchi ,in pat iar eu in spatele lui . Mi-am pus mainile pe abdomenul sau ,tragandu-l cu putere spre mine pentru al putea penetra. In momentul in care ne-am unit corpurile , Kurama a scos un tipat stins si fara viata si a inceput sa gafaie.Eu ingrijorat:
-Te doare?
-E suportabil.~ raspunde el intorcan putin capul spre mine~
Am aprobat din cap si am inceput sa ma misc in fata si-n spate incet si lin cat sa nu-i provoc mai multa durere ,insa acest lucru parea inevitabil.
-Hiei... ~rasteste Kurama fara vlaga~ ..ah! ...mai tare!
M-am oprit pentru o secunda apoi il intreb:
-Esti sigur?
-Dah..mai tare Hiei!..oh! Mai vreau! ..
Atat a fost .Mi-am dat drumul . Am inceput sa-l penetrez repede si din ce in ce mai adanc.Kurama gemea de fiecare data cand mergem mai adanc. Amandoi ne-am manjit cu lichidul albicios si eram plini de transpiratie. In lumina Lunii ,in acea liniste perturbata doar de sunetele scose de roscatul meu care ma incantau si ma excitau si mai tare ,atmosfera era incnediara.As vrea sa nu se mai termine. Corpurile noastre au ramas unite si eu m-am lasat peste vulpea mea strangand-o puternic in brate . Atunci Kurama se lasa usor pe pat si ma ia si el in brate rostind incep privind tavanul:
-Hiei...
-Ce e,Kurama?
Dar nu primi nici un raspuns.Atunci m-am ridicat si m-am uitat mai atent la el.Cateva suvite de par si-au gasit culcus pe chipul roscatului deja plecat in lumea viselor .Le dau ,cu grija, la o parte pentru ai nu perturba somnul si il privesc corpul mangaiat de razele argintii ale Lunii. Il sarut usor pe frunte si il invelesc cu o patura .Ma imbrac cu hainele aruncate prin camera. Dupa aceea deschid ferestra si privesc cerul instelat .O multime de ganduri se invart in capul meu. Abia suport presiunea lor .Nu ar fi trebuit sa se intample asta .
Hiei se apleaca si-l saruta pe frunte pe Kurama si ii sopteste” Adio „ Kurama n-a auzit nimic si Hiei stie asta .A deschis geamul si a disparut lasandu-l sa doarma in continuare ca un copil nestiitor.


Capitol 4:
A doua zi luminile soarelui mangaie fata adormita a roscatului fortandu-l sa se trezeasca. Acesta clipeste de doua ori si incearca sa se ridice ,suvitele roscate care se odihneau pe fata lui alunecau incet de pe suprafata catifelata odata cu cearceaful ce-l acoperea .Observandu-si corpul isi aminteste cauza dureri pe care o simtea in partea de jos si lasa cate o lacrima sa scape oglinda sufletului ,dar nu pentru a-si alina durerea pe care o simtea trupeste,ci pentru a-si stapani fericirea co o purta in suflet .Ochii lui exprimau atata fericire , un vis puternic si tinut ascuns in adancul sufletului s-a implinit. Chiar daca stia ca Hiei nu va mai fi acolo ,chiar daca si-ar fi dorit sa fie stia ca n-are ce face ,vrea doar sa-l vada din nou cand acesta va fi pregatit,vrea sa fie doar o amintire dulce seara trecuta .Il vrea pe Hiei pentru totdeauna stiind ca toate acestea pot fi imposibile.Toate aceste ganduri l-au facut sa zambeasca .
S-a ridicar din pat, si s-a dus sa se imbrace ,sa se pregateasca pentru ziua de scoala.Intarziase la primele doua ore insa nu se grabea.Totul era perfect ,o euforie naiva a pus stapanire pe el dar isi va reveni curand .Trebuie sa se gandeasca ce va face acum . Hiei a facut o miscare ,probabil pentru a-si satisface placerile trupesti insa nu coneteaza.Acum trebuie sa faca si el ceva sau aces lucru pretios care nu stie ce e dau de ce lumineaza si incalzeste cu atata putere in adancul lui se va stinge si va incepe sa-l arda.Nu stia ce,nu stie sigur de ce dar simtea ca nu are timp de pierdut si trebuie sa actioneze corect,gandit dar cel mai important ,sa se bazeze pe einstinctele si sentimentele lui .Numai asa ve reusi.Niciodata nu s-a mai gandit la acest cuvant cu atata intensitate ,acum chiar era important ,acest cuvnat care l-a inlantuit departe ,pe care-l arata doar de fata cu mama lui ,sentimente. Da,este minunat dar totusi nu e chiar asa simplu. Ce va face? Si unde s-a dus Hiei?Chiar a disparut pentru totdeauna?De ce a facut asta?Nici el nu stie. Este intr-o padure privind in departare dar nu vede nimic .Este defapt in mintea lui ascultand la un conflict zguduitor dintre inima lui si minte lui .Nici el nu stie ce sa creada,este confuz.Primul instinct a fost sa fuga iar cum niciodata nu l-au inselat instinctele ,probabil le va urma acum.....


Imi cer scuze daca m-am repetat putin in cap 4 :D Acum,nu prea stiu ce viitor sa le pregatesc personajelor mele dar ... sunt sigura ca nu le va placea:D Byebye ^_^
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Dragon no Kitsune [yyh fic- yaoi 18+] - de Kitsune's Iris - 03-05-2009, 08:07 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  To akuma kitsune Kimera 22 14.696 11-09-2013, 01:57 AM
Ultimul răspuns: No.name
  A dragon tale... DragonForce 0 2.810 05-08-2009, 12:39 PM
Ultimul răspuns: DragonForce


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)