Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Destinul unui inger [hentai]

#11
Eh...eh...dupa ce am lenevit cam mult timp...vin si cu urmatorul capitol...nu e chiar asa reusit dar sper sa va placa...oricum astept sa ma criticati.


Rapirea


Orele se terminasera repede, iar rozalia se indrepta spre casa, nevoasa de cele intamplate la scoala. Ii era putin teama de spusele lui Ino si ca Sasuke voia sa se razbune pe ea, dar in accelasi timp credea ca brunetul nu ii va face nimic rau sau cel putin spera la acest lucru.

Flashback
- Sakura...Sakura! se auzea un strigat din indepartare.
- Da Ino, ce s-a intamplat?
- Vreau sa iti spun ce a zis brunetul despre tine!
- Ce a zis? intreaba rozalia nedumerita.
- Te rog, ai grija deoarece a zis ca se va razbuna pe tine, pentru ca l-ai respins!
- Tampenii de ale lui! ii zise rozalia vrand sa para neinteresata.
End Of Flashback

Mergea agale pe trotuar si cu privirea in jos, nu voia sa ridice capul deoarece se simtea ingrozitor, dar in acelasi timp o teama ii acaparase tot sufletul. Se gandea la brunet si razbunarea care va urma, se gandea la ce va putea sa ii faca brunetul, poate o va face din nou sa sufere sau o va chinui mereu cu avansuri, dar cele auzite despre el de la colegii denota ca brunetului nu ii scapase nicio fata careia sa nu ii fii distrus viata.
Sirul de ganduri a fost intrerupt de gasul lui Naruto si Hinata care o strigau pe rozalie sa ii astepte pentru a merge impreuna tot drumul.
- Hei Sakura, ce faci?
- Bine! ii zise rozalia blondului.
Timp de cateva minute nimeni nu scosese niciun cuvant, privirea rozaliei era trista, ceea ce ii facea pe Naruto si Hinata sa se ingrijoreze in privinta ei.
- Sakura ti se intampla ceva? o intreaba Hinata
- Nu...nu...doar ma gandeam!
- Nu te cred, ai ceva?
- Vorbesc serios...nu am nimic...!
Hinata nu mai zise nimic desi simtea ca Sakura are ceva. O cunostea de cand erau mici si isi dadea seama ca a patit ceva dintr-o singura privire.
Timpul trecuse cu repezicune si Naruto deja ajunsese acasa, pe drum bruneta se uita la rozalie, stia ca patise ceva dar nu isi putea explica ce era? si de ce nu ii spusese?, in fond Hinata era prietena ei cea mai buna si de mici isi impartasau toate secretele, dar se pare ca rozalia de data asta nu mai tinea cont de prietenia dintre ele doua sau cel puntin asa credea Hinata pentru ca Sakura nu era de acceasi parere. Rozalia dorea sa ii spuna Hinatei despre Sasuke dar credea ca nu este ceva important desi brunetul era omniprezent in mintea ei.
Ajunsa in fata casei lui Hinata, aceasta o invita la o cafea. Sakura simtind ca trebuie sa se mai distinda din acea stare ii accepta invitatia Hanitei.
- Aseza-te la masa, ma duc imediat si iti pregatesc o cafea! ii zise bruneta.
Rozalia se aseaza la masa si observa ca Hinata isi schimbase total locuinta, de cand ea nu mai trecuse pe la ea fiind atat de ocupata cu scoala si mai ales cu concursurile. Atunci Sakura isi amintise de concursul ,,Voce de Aur" si de faptul ca azi trebuia sa se duca la aeroport sa isi ridice pasaportul si banii pe care ii trimisesera cei de la concurs. Hinata venise cu cafelele, dar Sakura isi ceru scuze si pleca in graba de la bruneta.
Pe drum rozalia se gandea: ,, Doamne cat de aiurita sunt!...am uitat complet de concurs si asta din cauza ca sunt o proasta si imi fac griji pentru niste tampenii! ". Ajunsa la aeroport se indreapta direct spre receptie.
- Ma scuzati dar am de ridicat un pasaport eliberat pe numele meu si o suma de bani trimise de la Paris!
- Cum va numiti?
- Sakura Haruno!
- Asa...bun...am primit de la concursul ,, Voce de Aur " o suma de bani si pasportul dumneavoastra! receptionera ii inmana pachetul, iar rozalia ii multumi politicos.
- Va multumesc!...la revedere!
- Buna ziua!
Sakura parasi aeroportul, fericita ca avea totul in regula pentru a pleca la Paris. Ceasul ajunsese pe la o ora destul de intarziata, era aproape 21:30 si rozalia nu era acasa. Rozalia devenea agitata din cauza la ce i se poate intampla noaptea singura pe strazi si cu atati de multi vagabonti care incepeau pe la ora asta sa faca turul orasului Bucuresti.
Fugind pe strada Sakura se opri brusc deoarece o masina neagra ii taie calea ,, Doamne ce vor de la mine? " isi zise rozalia in gand.
Din masina coborara trei tipi cu cagula pe cap si o luara pe rozalie bagand-o cu forta in masina.
- Dati-mi drumul!...ce vreti de la mine? striga rozalia inspaimantata.
- Noi nu vrem nimic!
- Atunci de ce m-ati rapit?
- Seful are ceva cu tine! acestea fiind ultimile cuvinte ale tipilor inainte ca rozalia sa respire morfina, care o facu sa adoarma imediat.



eh...cam asta a fost si capitolul de aceasta data...si vreau critici..va astept!:*...dar sa imi ziceti daca va place si daca mai vreti sa il mai continui...da?
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
Destinul unui inger [hentai] - de Hitman - 08-02-2009, 12:05 AM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Hitman - 11-02-2009, 09:26 PM
RE: Destinul unui inger [hentai....+18] - de Hitman - 22-02-2009, 12:02 AM
RE: Destinul unui inger [hentai....+18] - de Nya. - 11-04-2009, 11:06 PM
RE: Destinul unui inger [hentai....+18] - de Isis-Zeita iubirii - 26-04-2009, 07:06 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Hitman - 09-05-2009, 11:13 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Alexi - 10-05-2009, 07:52 AM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Alany Aysee - 13-05-2009, 09:43 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Hitman - 30-05-2009, 03:50 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de ***candy bar*** - 30-05-2009, 07:27 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Hitman - 18-06-2009, 08:13 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Marty:X - 10-07-2009, 10:14 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de nimeni - 20-06-2009, 02:04 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Dark~Melody - 21-06-2009, 09:24 AM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Ramonitzz - 07-07-2009, 12:26 AM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Zambet.cOlOrAt - 12-07-2009, 08:26 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Hitman - 19-07-2009, 12:19 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Marty:X - 19-07-2009, 02:04 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de Shadow. - 19-07-2009, 12:33 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de 4everloveyou - 20-07-2009, 01:58 PM
RE: Destinul unui inger [hentai] - de mada_sasuke - 24-07-2009, 06:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Demon si inger DanteObs3ssion 1 2.192 30-06-2013, 03:52 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  [Yaoi] Inger cazut.. Rissu. 2 2.306 19-08-2012, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  Destinul... Raluka 0 1.768 28-06-2012, 05:36 PM
Ultimul răspuns: Raluka
  Destinul iubirii Kyandi. 0 1.705 26-06-2012, 04:05 PM
Ultimul răspuns: Kyandi.
  Inger fara aripi Kyandi. 2 2.260 31-03-2012, 10:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Demonul devine inger ohaio_angel 5 3.169 08-03-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  Ne-a adus Destinul HotChokolate 5 3.275 21-08-2011, 08:01 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Lacatul unui inger razbunator RinMi♫♪ 39 17.649 27-07-2011, 10:33 PM
Ultimul răspuns: Sasame
  Aripile unui inger cazut sia 1 2.338 03-05-2011, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Dragonz Eyez
  Sub Aripile unui inger! IngerulCuAripiFrante 9 6.357 01-05-2011, 03:30 PM
Ultimul răspuns: IngerulCuAripiFrante


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)