Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are just my boy[shonen-ai;yaoi]

#23
Hi hi Hi se pare ca mereu intarzii cu continuarile.Oricum am venit cu continuarea ficului ^^
Sper sa va placa,si astept in continuare pareri si critici ^^

Ajunsi in camera satenul il saruta pe adolescent incepand sa se inrepte spre patul din centrul camerei.Ajungand mai langa pat satenul se apleaca lasandu-l pe adolescent in pat,usor si destul de bland.In tot acest timp il privea profund in ochi desi plin cu trsitete.Ambii parca erau scaldati intr-o balta de tristete ce aproape ca seca.Lasandu-se usor peste el baiatul saten incepe sa il sarute pe tanar destul de pasional si tandru.Se opreste pentru cateva secunde intreptandu-se spre urechea baiatului si soptindu-i usor cu o dragoste de o mare admiratie.
-Nu mai fii trist.Tot ceea ce s-a intamplat azi intr-o zi va deveni trecut iar tu vei uita totul.Vom trece impreuna peste asta.
In timp ce aceste vorbe ii erau soptite adolescentul se inrosise si urechile lui deasemenea.Acele vorbe erau spuse pasional si foarte romantic incat urechile lui simteau cum parca erau sarutate de niste simple vorbe.Niste saruturi arzatoare,desi imaginare.
Spunand acestea satenul incepe sa il sarute pe adolescent putin agresiv,acoperindu-i buzele cu un sarut fierbine ce il facea pe baiat sa scoata zgomote de placere.Acesta incepe sa raspunda saruturilor satenului in timp ce acesta incepe sa isi strecoare mainile in pantalonii baiatului,usor atingand acea zona intima si sensibila ce il facea pe tanar sa tresara de placerea imensa de care fusese prins,ca intr-o cusca fara cale de scapare.Dar totusi din care nu vroia sa iasa vreodata. In acest timp pantalonii sai erau usor trasi in jos,si fiind inalturati de pe corpul sau ce simtea o dorinta arzatoare de a-l avea pe cel din fata ochilor sai.Pentru un moment parca acestia uitasera de tot ceea ce se intamplase,si tot ce vroiau in acest moment era sa se simta cat mai bine unul cu celalat,sa se simta si satenul simtea acea dorinta de a sterge urmele pe care fratele sau le lasase pe corpul tipului pe care il placea,pe care il iubea.Erau invaluiti de sentimente excitante,iar Yuzi incepe sa se descotoroseasca de hainele sale aruncandu-le prin camera.In timp ce adolescentul statea intins pe pat asemenea unui mielusel ce astepta sa fie devorat satenul il privea in ochi fara urma de tristete inlaturand-o si inlocuind-o cu un sentiment ciudat ce semnifica un nou inceput,ce lasa trecutul deoparte,fara dezamagire dandu-i impresia ca el era singurul pe care il iubea si ca acea dezamagire fusese deja uitata si pierduta,.In cateva momente cei doi baieti nu mai aveau niciun fel de haine asupra lor,desigur pentru ei nu era niciun fel de motiv de rusine,se simteau minunat.Atat de bine,de parca ar fi fost dintotdeauna astfel impreuna.Adolescentul incepe sa ii sarute gatul satenului,sarutand fiecare parte cu pasiune pana ajunge din nou la buzele sale acolo accentuand un sarut fierbine.Nu stia ce era cu el dar vroia sa il simta,sa il patrunda..sa il stie al lui,cu toate ca el era vinovat de tot ceea ce se intamplase.De asemenea satenul incepe sa ii sarute urechea adolescentului accentuand acolo un sarut pervers , trecandu-si limba pe gant,pe buze incepand sa linga fiecare parte a corpului.Dupa cateva momente de saruturi fierbinti satenul il patrunde pe adolescent facandu-l sa scoata cateva geamete de durere dar si de extaz.Acestia au petrecut cateva ore bine impreuna,o placere trupeasca fara niciun fel de ganduri sau regrete.Doar momentul ce se petrecea atunci.Adormisera imbratisati si fiind de asemenea intr-o atmosfera foarte placuta,una fericita.
In acest timp Larry se gandea la singura persoana care ii sucise mintile,care ii furase inima..adolescentul acela..Il vroia,il vroia doar pentru el..se gandea numai la acesta.Fratele sau?parea un nimic in gandurile sale,nici nu ii statea sufletul sa se gandeasca la asta,parca nici nu ii pasa de suferinta prin care trecea,acela ce impartasea acelasi nume si acelasi sange ca si el.Aceasta dragoste misterioasa fata de tanarul baiat trecea dincolo de legaturile de sange.Prin clipele in care aceste ganduri il mistuiau pe blond ii suna telefonul aflat pe birou.Acesta se uita sa vada de cine este apelat,iar atunci cand vede inghite in sec si raspunde cu o voce tematoare.Raspunzand la telefon dincolo de aceasta legatura se auzea o voce aspra si dura ce te putea inspaimanta chiar si numai printr-o convorbire telefonica.
-Alo!!Larry ai rezolvat ceva?Progreseaza planul?Sau nici macar pentru acest lucru nu esti bun?
-Tata...linisteste-te...Planul merge si ..nu merge.Cei doi se iubesc mai mult decat am crezut,decat ai crezut.Decat m-ai anuntat.Va fi mai greu decat am planuit..dar stii,el este fratele meu , totusi..lasand toate aceste lucruri la o parte..tot planul nebunesc,nu vreau sa il fac sa sufere sau sa il ranesc,pe el sau pe acel baiat.Niciunul nu merita tata.Nu merita..
-Nu mai dramatiza atata,zici ca esti o muiere,mda nu ca nu ai fi homosexual.Dar pentru fratele tau ar fi mai buna o fata.Intele asta,una este ca tu sa te incurci cu tot felul de barbati care stiu ca nu ai un viitor stabil,dar fratele tau este mana principala a firmei,cum sa imi faca acest lucru?Vreau sa se insoare cu o fata..vreau sa aiba un baiat sa duca numele mai departe.Sunt atat de indignat..Si ce spui acum,sa nu imi spui ca te-ai indragostit si tu de acea pacoste?De pramatia aia nenorocita!!
-Tata nu este o pacoste si da,m-am indragostit de el,sunt al dracului de indragostit de el si nu am de gand sa ii dau drumu'.Nu conteaza..vreau sa fie fericit si daca asta,fericirea asta va exista alaturi de fratele meu atunci cred ca ar fi cazul sa dau un pas inapoi..Si sa dau cu piciorul la planul asta nenorocit.
-Tu te auzi cand vorbesti?Esti un inutil.Asculta-ma bine daca nu ii desparti pe aia doi s-ar putea ca micutul vostru baiat sa nu mai vada vreodata lumina zilei,m-ai inteles? Nu imi pasa de ce crezi tu pentru ca mereu ai fost o pata neagra in familia mea.Mi-e rusine ca imi porti sangele in vene.Fa-te util odata in viata si desparte-i.Asta pentru ca acel idiot sa traiasca.Ai inteles?
-Da.....Am inteles..
Dupa aceasta barbatul cu vocea agresiva inchide telefonul iar Larry ramane trist intr-un colt al camerei ghemuit si gandidu-se la ceea ce-l pusese tatal sau sa faca.Sa ii desparta pe cei doi.Dar cum?El nu vroia sa-l faca pe acel baiat sa sufere,il iubea prea mult si .. era si fratele sau la mijloc.Oricat ar fi incercat il iubea si pe acela,erau legati prin sange si sangele nu se transforma in apa.Cand te gandesi ca prima oara a fost planul dar odata ce il zarise s-a indragostit nebuneste.Totusi amenintarea tatalui sau era foarte grea.Nu avea ce sa faca trebuia sa continue cu acest plan ...Era groaznic dar vroia sa-l salveze pe Ren.Si in alt fel si pre fratele sau...pentru ca ar fi suferit mai tare daca tatal acestora l-ar fi ucis.Si il credea in stare..tatal sau,era tatal sau dar era cel mai groaznic om pe care il cunoscuse vreodata...Nu vroia sa ii faca pe cei din jur sa sufere,de aceasta data...el era cel care urma sa salveze situatia...Pentru adolescent si pentru fratele sau.



Răspunsuri în acest subiect
You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 12:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 11:34 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-08-2008, 06:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 09-08-2008, 01:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-08-2008, 11:07 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-08-2008, 10:57 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 27-08-2008, 02:37 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 17-01-2009, 01:30 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 17-01-2009, 10:41 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-01-2009, 02:24 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 24-01-2009, 06:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 11:12 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 03:39 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 05:11 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 06:45 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-02-2009, 09:10 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-02-2009, 09:51 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 04-02-2009, 07:33 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-02-2009, 01:56 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-02-2009, 11:36 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 07-02-2009, 07:15 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-02-2009, 12:47 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 12:17 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-02-2009, 02:18 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 04:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 21-02-2009, 12:31 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-02-2009, 02:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-02-2009, 02:07 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 28-02-2009, 09:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-03-2009, 02:25 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-03-2009, 05:22 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-03-2009, 10:02 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-03-2009, 06:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-03-2009, 08:13 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-03-2009, 09:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 20-03-2009, 09:28 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-03-2009, 04:38 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 02-04-2009, 09:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-04-2009, 11:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-04-2009, 11:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de love_anime - 04-04-2009, 02:15 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 04-04-2009, 06:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 05-04-2009, 12:49 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-04-2009, 01:20 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 10-04-2009, 11:13 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 11-04-2009, 12:30 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 02:56 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-05-2009, 03:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 02-05-2009, 05:21 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-06-2009, 12:00 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-06-2009, 06:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 6.014 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 29.539 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.116 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.161 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)