Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Funny memories

#2
Oaa...sunt prima care posteaza aici... sper sa nu fiu singura care "se face de ras" ^ ^ .
1.Pai, imi aduc aminte ca eram in clasa a-III-a .Mama venise sa ma ia de la scoala impreuna cu mama unei colege . Pe drumul catre casa , eu si colega mea am inceput sa ne jucam adevar si provocare ( ??...copii de 10 ani Smile ), iar ea m-a provocat sa merg cu spatele . Nu stiu cum , dar dupa vreo 10-15 secunde m-am trezit intinsa pe jos ...cazusem peste o pancarta publicitara Smile .
2.Trebuia sa ajung la ora 3 dupa-amiaza la scoala, in vacanta , iar tata ma rugase sa ma duc pana la supermarket sa cumpar servetele . Am iesit din casa la 14:30 , am ajuns , am luat servetelele ,dar la casierie era o coada uriasa. M-am asezat la rand si am astepta ...5,10,15 minute .A venit si randul meu , peste inca 5 minute, am platit si am iesit in fuga din magazin . In goana mea nebuna spre scoala am intrat cu capul intr-un om de pe strada 21 .A fost ca o palma peste ceafa , m-am dezmeticit rapid si mi-am cerut scuze .Am ras tot drumul catre casa , iar lumea se uita la mine ca la o nebuna .

Mda...atat imi aduc aminte pe moment ^ ^.



Răspunsuri în acest subiect
Funny memories - de yuukisama - 19-07-2014, 08:31 PM
RE: Funny memories - de Acetyl - 06-09-2014, 01:44 PM
RE: Funny memories - de Romania - 06-09-2014, 10:45 PM
RE: Funny memories - de DeDal N. - 07-09-2014, 01:44 PM
RE: Funny memories - de Hallucinogen - 14-09-2014, 04:47 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)