Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare!

#5
@DeDal N.
-Seriale preferate: Game of Thrones, Supernatural, Teen Wolf si The Vampire Diaries(cred ca te dezamagesc cu astea 2 mai ales 21 ), Arrow si The Walking Dead.
-One Piece e foarte tare numai ca mie mi se pare foarte foarte lung. Am vazut vreo 60 de episoade, dar cum am mai spus si mai sus, este foarte lung Smile
-Imi place ciocolata(chiar nu stiu cator oameni nu le plac ciocolata), imi si pisicile, dar sincer imi plac mai mult cainii( de aceea am si caine 4 )

@Papillon
-Despre muzica nu am ce sa iti zic...ascult cam orice inafara de populara, manele si rock-ul ala "tipator".
-Bleach. Mie mi-au placut episoadele cand isi aratau Capitanii si nu numai Bankai-ul 4. Imi faceau pielea de gaina 4.
-Imi place sa citesc, dar acel lucru pe care sa il citesc sa ma capteze calumea...nu ceva gen juma de carte si dupa baga istorie plictisitoare ( mi s-a intamplat 2 ). Imi place sa citesc SF-uri sau carti cu multa actiune, acest criteriu il am si la filme. Imi placea sa desenez pana am vazut cat de urat desenez si m-am oprit 21. Imi place si sa scriu ( lasand la o parte temele si scrisul la calculator ), dar nu chiar asa mult ( sunt prea lenes cateodata Smile ).
[Imagine: 12up.gif]





Răspunsuri în acest subiect
Salutare! - de TripleM - 24-07-2014, 04:25 PM
RE: Salutare! - de DeDal N. - 24-07-2014, 04:46 PM
RE: Salutare! - de Nero19 - 24-07-2014, 04:48 PM
RE: Salutare! - de TripleM - 24-07-2014, 05:06 PM
RE: Salutare! - de Romania - 25-07-2014, 04:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.686 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)