Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Nu plange sub clar de luna |Sasusaku|

#3
Buna,imi place foarte mult prima parte,suna foarte promitatoare... :bv: :smart: Nu prea as sti ce sa mai adaug,bun venit in lumea scriitorilor daca e primul tau fic si mult succes in continuare!:bye:.................................P.S.:Nu sunt genul care scrie critici,deoarece prefer sa te las sa iti urmezi instinctul,asa ca scuze daca te asteptai sa insir greseli de ortografie sau altceva,pentru mine orice poveste este buna,atata timp cat subiectul este interesant si actiunile au logica intre ele,cred ca stii si singura ce cuvinte trebuie sa scrii corect sau pe care trebuie sa le inlocuiesti daca le-ai folosit cumva gresit,sincer nu am stat sa-ti numar greselile,nu prea le-am observat!(Nu fac nicio aluzie celor care critica,au si ei dreptate,unii chiar trebuie sa se mai corecteze!:-" -> eu )...Si uite cum am umplut comentariul meu de 2 randuri! :yes:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Nu plange sub clar de luna |Sasusaku| - de Sindori - 21-12-2012, 01:02 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dans cu diavolul sub clar de luna Zăpă 6 5.316 23-05-2010, 12:00 AM
Ultimul răspuns: Ash.
  Cronicile Trecutului - Cuget in clar de luna [+12] [ mistery / sf ] SethMeth 4 2.773 28-07-2009, 08:27 AM
Ultimul răspuns: Vampire`Illusion


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)