Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sensitive-i'm with you

#13
nici o critica?:mean: bine!

Capitolul VI-razbunarea s-a inors impotriva ta....

Seara se asternuse peste capitala nipona.Luna veghea strazile parasite de agitatia zilnica.Veghea de asemenea si micile margaritare de pe cer, care aparuse pentru a forma un cor de lumini orbitoare.Pe strada prafuita si parca abandonata, Jessika megea agale. Vantul adia usor, creind fiori de frig.Jessika era imbracata intr-o fustita neagra si un maieu portocaliu.In picoarele inghetate de frig avea niste opincute roze.Mergand ea fara sa-si dea seama, se impedica si cazu peste un baiat.Era Roy si se parea ca avea planuri marete...
-Roy..eu..
-Hai cu mine..Baiatul o apuca brutal de incheietura maini si o stranse puternic, astfel tanara scoase un strigat de durere.Ca sa nu mai tipe si ca planul sa funcioneze, baiatul o mobiliza incat sa nu miste sau sa tipe.Apoi ii puse la fata o carpa udata cu o supstanta care te adormea pe loc.La contactul cu mirosul solutiei, fata adormi pe loc.In timp ce fata era adormita, Roy o duse cu masina unui baiat intr-o incapere necunoscuta, dintr-o locatie necunoscuta.Acolo, baiatul o lega de pat punandu-i de asemenea si un material la gura. Acum trebuia doar sa se trezeasca.
<Razbunarea are gust de sange...>
Jessika se trezi nestiind unde este.Era legata de pat si la gura, asa ca nu putea vorbi.In pragul usii apru Roy cu un baiat. Acel baiat avea parul brunet si ochii de un verde crud naucitor.
-Jessika asta este Akira partenerul tau de relatii timp de zile fara pauza...ah si nu sunt orice fel de relatii.Baiatul ranji pevers apoi parasi camera blocand-o pe dinafara. Akira o privi pret de cateva secunde,muscandu-si buza inferioara.Se desfacu la pantaloni,apoi se urca pe ea.Pe parcursul orei, fata nu putu face altceva decat sa zaca si sa planga.Dupa chinul care a trebuit sa-l suporte, fata era in sfarsit dezlegata.Statea si plangea, cu searsaful plin de sange in mana, se gandea la ora aceea mizerabila care o indurase.
Cu miscari usoare, se indeparta de pat, dar nu mai putu sa faca nici o miscare deoarece vazu camera intredeschisa.Fata fugi afara, incercand sa caute cu privirea pe cineva bu sa o ajute.Dar frica puse stapanire pe ea asa ca merse singura.Merse pana ajunse la Hano acasa.El statea in fata televizorului, butonand pe telecomanda, plictisit. Deodata un ciocanit in usa il trezi din monotonie.
-Jessika?
-Hano! Fata incepu sa planga pe umarul baiatului.Temerile lui se adeverise.
-Gata gata hai
Jessika lesina in bratele baiatului.Acesta, o aseza in patul lui,incecand sa elucideze misterul.Fata fusese violata de iubitul lui Hano, in urma unui act de razbunare, care nu isi avea rostul.
Hano trebuia sa-i dea o explicatie.In timp ce Hano avea grija de fata, Roy era in camera unde statuse adolescenta.Era extrem de nervos.Pe usa isi facu aparitia si Akira.Spre deosebire de Roy, Akira nu se multumise doar cu Jessika.Un zambet bolnav ii strabatu fata.
-Ce ai patit Akira?
-Nu ma multumesc..
Ce vrei sa zici?
Akira se napusti peste corpul fragil al lui Roy si cu miscari usoare ii indeparta hainele.Baiatul se zbatu cat putu dar Akira era mai puternic.Patise si el ce patise si fata. Akira pleca lasandu-l pe baiat singur.Naucit de durere pleca in sigurul loc de refugiu...Hano.
Batu la usa, dar Hano nu ii raspunse. Nu ca nu ar fi vrut, dar era plecat la un magazin.Crezand ca nu-l va ierta niciodata, pleca singur in ultimul hal pe strada.Statea asezat pe jos, dar ce l-a facut sa planga a fost cand lumea il considera un vagabond daruindu-i cateva monede.Credeau ca baiatul nu are pe nimeni si ca este un copil al strazii.Baiatul adormi pe trotuarul rece si murdar..
sper k va placut....comentarii ceva :bye:



Răspunsuri în acest subiect
Sensitive-i'm with you - de deidara-chan4ever - 01-08-2008, 09:17 AM
RE: Sensitive-i'm whit you - de Claribel - 01-08-2008, 01:00 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de J A N E - 01-08-2008, 01:50 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de Ice_angel_234 - 02-08-2008, 12:32 AM
RE: Sensitive-i'm whit you - de deidara-chan4ever - 02-08-2008, 12:15 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de bastard_in_love - 02-08-2008, 10:47 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de deidara-chan4ever - 04-08-2008, 09:20 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de Ice_angel_234 - 04-08-2008, 09:31 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de deidara-chan4ever - 06-08-2008, 11:47 AM
RE: Sensitive-i'm whit you - de Ice_angel_234 - 07-08-2008, 01:06 AM
RE: Sensitive-i'm whit you - de bastard_in_love - 07-08-2008, 10:11 AM
RE: Sensitive-i'm whit you - de deidara-chan4ever - 08-08-2008, 12:37 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de deidara-chan4ever - 10-08-2008, 12:11 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de Xoxo - 11-08-2008, 02:24 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de deidara-chan4ever - 13-08-2008, 10:00 AM
RE: Sensitive-i'm whit you - de Ice_angel_234 - 13-08-2008, 02:02 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de Heratcher.21q - 25-11-2008, 06:10 PM
RE: Sensitive-i'm whit you - de bastard_in_love - 11-12-2008, 09:37 PM
RE: Sensitive-i'm with you - de Mitsukai Yoru - 17-12-2008, 03:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)