Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sup

#5
okaaay thx for ur warm welcome guys :D ok deci sa raspund la intrebari.

@Azazel: -obisnuiam sa fac basket cam vreo 2 ano (but not anymore) ceea ce e kind of ironic fiindca sunt foarte scunda !
- Rohan Online. Am incercat plenty of them: Perfect World, Jade Dynasty, Battle of Immortals, Aika, Silkroad insa nici unele nu mi-au placut la fel de mult ca Rohan. Sa fiu sincera Aion chiar nu am incercat. Prietenul meu se juca intr-o vreme si mi-a aratat si mie si screen-uri si cum se joaca dar nu m-a impresionat asa ca nu l-am incercat.
- Nu, nu am vazut anime-ul Control, but u just gave me a sugestion, i might try it :D
@Andy: -culoare preferata: 3 actually, negru, gri si mov
-anime preferat: kind of a hard decision desi as zice Nana, chiar daca nu face parte de genul meu de anime-uri preferate i could watch it over and over again.
-manga preferata: chiar una preferata nu am dar niste manga-uri care mi-au placut foarte mult ar fi: You`re my love prize, Under Grand Hotel, Oh! My Maid, Tsuki To Yabanjin and many more. And yes, they are all yaoi.
- caine sau pisica: nu pot zice ca sunt mare iubitoare de animale, dar spre deosebire de pisici, pe care le urasc, prefer caine
- chocolate all the way.
- NO. 6 - nu inca, dar este pe lista mea de "to watch" de cateva zile doar ca am nevoie si de timp sa-l vizionez
-trupe preferate: 30 seconds to mars, Creed, My Chemical Romance, Skillet, Evanescence (mai mult pentru Amy Lee, which i simply adore)

@yaoi maniac: -desi modul meu de a fi seamana mai mult cu Hachi, o prefer pe Nana, care mi se pare ca face tot anime-ul si e genul de persoana pe care o admir...in fact what am i saying...i`d turn gay for her. Presupun ca eu si Hachi avem aceleasi gusturi :))
-da, am urmarit Paradise Kiss si mi-a placut mult, even tho the one is my avatar is Nana o.o
-chiar vrei sa-ti zic ce manga-uri am citit? am citit in jur 200. (194 to be more precise. and yes, i did count them.) Da, am auzit de Naono Bohra si am citit plenty of her work, si de Madarame Hiro mi s-a parut ca am auzit desi nu am citit nici o manga, dar cum ai zis tu poate din Sex Pistols mi s-a parut cunoscut numele :D
-well..de indata ce nu am mai umblat pe forumuri de mult timp nu am mai citit fic-uri de tot atata timp deoarece singurul loc in care mai citeam fic-uri era pe forumuri.
-sunt la liceul de arta de la mine din oras :)
-da, le-am urmarit pe toate 4 mentionate mai sus de tine si la Fuyu no Semi, Ikoku Irokoi Romantan si Maiden Rose am citit si manga-urile (desi la maiden rose nu am citit manga cu povestea originala..just some extras)
-da. shotacons are the ones i`m into right now tbh. short, tiny little ukes and big, mature semes *nose bleed*
-nu sunt sigura ca stiu la ce te referi cand m-ai pus sa aleg dintre semes sau ukes. dar daca e sa o iau cum cred eu depinde. din fiecare manga imi aleg "char-ul" preferat. no matter if it`s a uke or a seme
-nu am urmarit Deadman Wonderland, dar dupa cum am vazut in imagini si descriere seems to be my kind. I`ll keep it in mind.
-carti? nu imi place sa citesc, iar daca am citit carti la viata mea a fost din obligatie pentru scoala sau stiu eu. Desi momentan citesc o carte (pentru a2a oara), se numeste Diary of a Vampire. E pe engleza si e vorba despre un vampir care e gay. And yeah, it gives lots of nosebleeds desi ma face sa cred ca am devenit cam addicted to all this gay stuff :))
-vise de viitor? totdeauna mi-am dorit sa fiu designer vestimentar, dar o slujba ca artist grafic mi-ar placea deasemenea.
Daca mai ai intrebari e ok, poti sa mi le pui..oricum mi-a luat doar o ora sa raspunde la toate :))
Don`t argue with idiots. They will drag you down to their own level and beat you with experience



Răspunsuri în acest subiect
Sup - de MsCreed - 03-05-2012, 05:45 PM
RE: sup - de Azazel - 03-05-2012, 06:09 PM
RE: sup - de Erdna - 03-05-2012, 06:18 PM
RE: sup - de yaoi maniac - 03-05-2012, 07:02 PM
RE: sup - de MsCreed - 03-05-2012, 07:54 PM
RE: sup - de Lia - 03-05-2012, 09:28 PM
RE: sup - de Rain - 03-05-2012, 09:37 PM
RE: sup - de MsCreed - 04-05-2012, 04:06 PM
RE: Sup - de Niska - 06-05-2012, 11:24 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)