Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Magia mi te-a dăruit (+18)

#6
Hey! >:D< Fic nou, fic nou, fic nou, fic nou de la Despina! miau! vreau si eu! (ignore me please, I\'ll calm down as I speak). Huh. Bun. M-am calmat.
Ma uitam prin forum ieri si am vazut un fic nou, cu numele \"Magia mi te-a daruit\". Ma uit la autor si... surpriza, Despina! Asta inseamna ca trebuie sa-l citesc :>. Iar inceputul a fost foarte, foarte fain.
Numele Merlin imi suna a cliseu, dar banuiesc ca asta era scopul.
Casa lui Merlin e ciudata. Numai in camera lui Tom sunt trei paturi duble?! Asta ar trebui sa sugereze ca Tom o sa imparta camera cu cineva, dar tot nu e placut sa te trezesti cu musafiri in mijlocul noptii. Tom era ocupat, visa ceva frumos :)). Si am impresia ca daca nu era jurnalul ala sa-i distraga atentia lui Brian, Tom n-ar fi scapat asa de usor >:). Am sensizat un zambet foarte pervers pe chipul lui Brian, sper ca-mi amintesc bine si ca o sa mai am ocazia sa-l vad, poate nu cand ingerii dorm.

Mai mult de atat nu stiu ce sa zic, nu se pot spune prea multe despre un prim capitol, asta fiind motivul principal pentru care il astept cu nerabdare pe urmatorul, deci spor la scris (cu exceptia cazului in care si asta e un fic mai vezi, gata scris, ceea ce ma indoiesc ca e adevarat, altfel ar insemna ca esti un fel de super-scriitoare si as deveni geloasa, mai mult decat sunt deja :)) ). Bye!
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights



Răspunsuri în acest subiect
Magia mi te-a dăruit (+18) - de Wolves - 27-07-2011, 03:09 AM
RE: Magia mi te-a dăruit (+18) - de October - 27-07-2011, 05:37 PM
RE: Magia mi te-a dăruit (+18) - de Zwai - 19-08-2011, 08:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragostea este magia iluziei Me†al. 32 15.408 11-01-2012, 08:15 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  [split] Dragostea este magia iluziei [ Abbeh & Metal ] Chio* 1 1.846 01-02-2011, 09:04 AM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。
  Magia neagra-sangerie [yaoi] love_anime 6 5.609 30-07-2009, 05:33 PM
Ultimul răspuns: akira-chan
  Magia vietii CorinuTzZa 5 4.670 02-02-2009, 09:16 AM
Ultimul răspuns: sweet_zoey
  Magia verii iuliana 1 2.860 17-07-2008, 10:08 PM
Ultimul răspuns: iuliana
  Magia mi te-a dăruit (+18) 0 2.724
Ultimul răspuns:


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)