Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce se intampla?! o.O

#10
(22-02-2012, 12:58 PM)╰☆ Bloody Rose ☆╮ A scris: Pai am plecat din anumite motive . Nu cer socoteala nimanui... De ce ti se pare aiurea sa pun intrebari ? Totusi am facut si eu parte din Zup si e normal sa intreb unde sunt oamenii cu care pe vremuri vorbeam zilnic pe shoutbox ... Fara suparare eu am venit fara nici-o intentie negativa din pura curiozitate si nostalgie sa ma interesez de zup... Poate asa au plecat si altii useri pt ca li s-a atras atentia ca cer socoteala . Peace ^^


Daca vorbeai asa de mult cu acele persoane de pe shoutbox, puteai sa le iei adresa de mess sau mailul si mai vorbeai cu ei si in particular. De asemenea, daca faceai asta, puteai sa te si interesezi de ce au plecat de pe forum. Scuza-ma daca nu cred ca erau prieteni asa de importanti daca nici macar nu stii de ce au plecat sau daca nu ai mai vorbit cu ei dupa ce ai plecat de pe forum.

Nu a plecat nimeni pentru ca "li s-a atras atentia" dar daca asta consideri, ca Lia ti-a tinut morala pentru o intrebare, esti libera sa faci ce vrei. Nu tinem pe nimeni de manuta iar daca se pune o intrebare se raspunde, dupa cum si vezi. Moderatorii au lucruri mai bune de facut decat sa se ia fara motiv de useri.

De plecat, userii pleaca mereu de pe forumuri, fie din plictiseala fie pentru ca au crescut si nu mai au timp sau au descoperit ceva nou. Nu poate nimeni sa iti zica un motiv concret, au plecat pentru ca XYZ, insa motivele principale si cel mai des intalnite sunt cele mentionate de mine anterior. Ca si tine, unii se intorc. Altii nu.

Bine ai revenit pe forum si sper sa iti gasesti alte cunostinte, dintre userii mai noi, cu care sa incepi sa comunici pe shoutbox sau cu care sa te imprietenesti la fel cum ai facut cu cei care au plecat.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce se intampla?! o.O - de Lia - 21-02-2012, 05:11 PM
RE: Ce se intampla?! o.O - de Aly - 21-02-2012, 11:10 PM
RE: Ce se intampla?! o.O - de Flash - 21-02-2012, 10:58 PM
RE: Ce se intampla?! o.O - de Lia - 21-02-2012, 11:29 PM
RE: Ce se intampla?! o.O - de DiZ - 22-02-2012, 02:36 PM
RE: Ce se intampla?! o.O - de Aly - 22-02-2012, 07:42 PM
RE: Ce se intampla?! o.O - de Storymaker - 21-02-2012, 11:41 PM
RE: Ce se intampla?! o.O - de Aly - 21-02-2012, 11:55 PM
RE: Ce se intampla?! o.O - de Addeh - 23-02-2012, 05:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce se intampla cu avatarul? Dorothy 7 5.846 02-08-2010, 08:03 PM
Ultimul răspuns: Dorothy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)