Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Your D.N version

#6
Pai, in primul rand, as fi vrut versiunea lui Michiyo, dar asa nu ar mai fi fost fain animeul.

Altfel, as fi vrut cumva ca Light sa isi creeze o sosie pe care sa o trimita la Near, iar acea persoana care scria numele(cum o fi chemando) sa fie supravegheata de adevaratul Light. Dupa ce impusca aia sosia lui Light, deodata tipu ala (Matsuda parca, ala care trasese mai mult) sa cada ucis de atac de cord, apoi rand pe rand sa pice toti in afara de Near ,si hai sa zicem ,inca cineva neinarmat. Dupa asta iese Light de dupa usa, se uita la cadavrul tipului are scrisese numele, le zice la astia 2 adevarul, apoi le da drumul, razand de ei deoarce nimeni nu ii va crede, pedeapsa lor ca l-au subestimat pe Kira fiind sa traiasca in noua lume creata de el. Apoi no, Kira is termina planul, eventual Near incepe sa fie considerat nebun, Light is traieste viata mai departe, iar poate pasna la urma mai incolo asa la vreo 25 de ani vine la TV si zice "Eu sunt Kira, va place noua lume? " . Stiu ca si asta ar fi cam plictisitor dar asta as fi vrut eu sa se intample.
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Your D.N version - de Teh - 16-04-2009, 04:50 PM
RE: Your D.N version - de Coyote Stark - 20-04-2009, 07:52 AM
RE: Your D.N version - de Miranda. - 07-11-2010, 12:48 PM
RE: Your D.N version - de yaoi maniac - 07-11-2010, 01:49 PM
RE: Your D.N version - de Michiyo道代 - 07-12-2010, 05:13 PM
RE: Your D.N version - de DarkAngeI - 21-02-2012, 09:08 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)