Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatorie, aventuri, sentimente ascunse si replici acide

#3
~Hellooo. Am venit si eu pe aici exprimandu-mi ne/multumirile.
1. Descrierea nu mi-a placut absolut deloc. Nu prea ai avut unde trebuia. Sincer habar nu am cum arata vre-o persoana de orice fel, inafara ca stiu care-i fata si care-i baiat. Nu stiu decat cum era imbracata ea, ca si mireasa indoliata(apropo e interesant) si cum s-a imbracat acasa. Nu stiu cum ii cheama pe parinti, la amandoi, cum e casa, cum e afara, in biserica? Cum s-au simtit parintii cand au vazut-o imbracata asa?sau ceilalti invitati?. Petrecerea de nunta la care mirele si mireasa erau absenti cum era? ne puteai descrie macar putin cum se distrau sau cum nu se distrau ceilalti fara ei. Ma bucur ca lui Angel ii place cerul, stele ma rog. Dar asta si faptul ca are douazeci de ani nu ma incanta. Eu stiam ca doar adolecentii EMO se imbraca la 16-17 ca ea la 20. Oricum mi se pare destul de draguta ideea. Ei bine titlul nu spune prea multe dupa mine decat faza cu "repilci acide". Cam atat.
2. Naratiunea a fost foarte grabita. Cum am mai spus nu ai descris nimic. La tine actiunea vine "se pregateste-ajunge la biserica-se casatoreste-vine acasa(nu se duce la petrecere)-pleaca din casa-revine-doarme. Toate astea intr-o singura zi. Puteai spune mult mai multe, cum ar fi nu stiu, ce avansuri ii face Chad din moment ce l-ai descris(putin de tot) ca-i afemeiat inseamna ca stia cum sa se poate cu fetele sau parintii sa ii roage sa fie prezenti pentru a primi uralele de "Casa de piatra" etc. Oricum putea fi si mai grabita, deci e binisor aici.
3. Dialogul a fost bunicel, nu a fost prea sec asa ca ai avut unde te uita din lipsa de altceva. Au fost unele pasaje dragute dar cam atat.
4. Greeli de scriere nu am observat pentru ca eu una sunt prinsa de poveste(adica ma concentrez asupra povestirii), nu stau sa evidentiez fiiecare litera (+ sau -).
~Pai, cam atat am avut eu de spus, sper ca te-am ajutat si anunta-ma cand pui next-ul. :D
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??



Răspunsuri în acest subiect
RE: Căsătorie, aventuri, sentimente ascunse şi replici acide [+18] - de Prevented :D - 19-02-2012, 06:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Slalom printre sentimente Neris 3 2.919 03-09-2012, 02:04 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Sentimente uitate *|Dea|* 14 8.162 16-04-2012, 10:32 AM
Ultimul răspuns: *|Dea|*
  Sentimente atarnate de-o franghie Peppers 8 4.976 12-02-2012, 03:21 PM
Ultimul răspuns: onu'
  Sentimente puse pe hârtie Rose ^^ 1 1.813 12-01-2012, 11:39 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Sentimente si senzatii.Poezii Storymaker 15 8.626 08-01-2012, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Sentimente pe hârtie :]. `Shadow. 2 1.852 07-08-2011, 08:15 PM
Ultimul răspuns: `Shadow.
  Sentimente si ganduri yaoi maniac 0 2.205 22-06-2011, 02:36 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Rupte din sentimente Ichigo. 6 3.559 08-06-2011, 09:04 PM
Ultimul răspuns: Syryus
  Talente ascunse... Uchiha_Shana 2 2.820 23-05-2011, 08:29 PM
Ultimul răspuns: Flash
  [split] Sentimente si senzatii.Poezii Reveuse 0 1.673 27-03-2011, 01:00 AM
Ultimul răspuns: Reveuse


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)