Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Photohunter

#10
Nu ma pricep la fotografie din pacate dar voi incerca sa adaug ceva mai multe complimente la portofoliul tau.
Glendalough
Un peisaj frumos din Irlanda. Nu am avut placerea sa vizitez Irlanda. Peisajul este unul foarte frumos. Este un lac, daca nu ma insel? Cred ca iesea si mai frumos daca era facuta la un apus sau rasarit de soare. Alt ceva nu mai am de adaugat.

Dublin Park
Imaginea asta imi da o stare de liniste. Poza asta imi aduce aminte de un film, nu mai stiu care. Poza are o calitate buna si o culoare buna.

Black tower
Am fost la turn, in Brasov. E foarte frumos locul. Cand am fost acolo ma simteam ca intr-un film istoric, in pustietatea aceea. Unghiul este bine ales, de jos, daruindu-i peisajului un aer misterios. Contrastul este genial. Contrastul dintre verdele copacilor si culoarea pietroasa a turnului brasovean.

Left my soul down by the sea
u,u Daca privesti atent se vad niste urme de pantofi pe nisip. Poza e sugestiva si ma convinge din nou ca insulele de acolo sunt frumoase si peisajele din jur deasemenea. Soarele se oglindeste armonios in mare.

Staring at the sun
Trei undite, un singur om. Imi place aspectul Alb-negru.

Mediterranean winter
Asta este peisajul meu preferat. Pietrele, si marea. Un contrast frumos intre ele. Cerul da un aspect pufos, spumos.

Asa...Peisajele sunt splendite dar as dori sa vad si alte lucruri pozate. Stiu ca poti si ai talent. Aceste peisaje sunt putin pe langa ce poze faci tu. Cu toate astea, spor si mai astept poza. Voi reveni la urmatoarele tale poze. hug Imi cer scuze pentru comentariile mele mai mult de lauda decat de critica. DOar ca la peisaje nu ma pricep si nici de comentat nu am avut ce comenta.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Photohunter - de Lia - 06-08-2010, 08:01 PM
RE: Photohunter - de George - 07-08-2010, 02:35 AM
RE: Photohunter - de βεκi - 09-08-2010, 12:38 AM
RE: Photohunter - de dark_anime - 09-08-2010, 12:41 AM
RE: Photohunter - de Lia - 20-08-2010, 03:23 PM
RE: Photohunter - de Lia - 10-09-2010, 09:24 PM
RE: Photohunter - de Utlaning - 12-09-2010, 01:36 PM
RE: Photohunter - de Lia - 14-11-2010, 06:59 AM
RE: Photohunter - de Lia - 13-10-2011, 03:12 PM
RE: Photohunter - de Ana - 04-01-2012, 06:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)