Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Just Dragos...

#9
Poi stati sa va iau pe rand... ^_^ imi cer scuze pentru intarziere... -_-"



@ Aou:

1. 24 ani
2. Nu am o materie preferata, dar imi place sa desenez... chiar daca nu ma prea pricep... insa o sa ma invete Paty (da la Arhitectura... <3 ^_^ )
3. Da. Mai ies cu colegii de serviciu la cate un football. Dar suntem doar amatori... n_n
4. Manga? Poi am citit Naruto & Naruto Shippuden...
5. Nu, nu am auzit de respectivii/respectivele! -_-"
6. La multi ani si la multi bani!


@ Saravis:

1. Nu stiu daca am un fruct preferat. Imi plac mai mult bananele, portocalele, merele (mai ales cele verzi <3 ^_^ )...
2. Melodia pe care o prefer este aceea pe care am dansat impreuna cu Paty cand am intalnit-o prima data! n_n
3. La multi ani si la multi bani!


@ Shanny.:

1. Sunt din orasul Fagaras, jugetul Brasov, dar contul mi l-a facut Paty fiindca eu nu am stiut cum sa-l fac... 21
2. Pana acum, din toate cartile pe care le-am citit, mi-a placut cel mai mult Codul lui Da Vinci de Dan Brown.
3. Da, am feisbuc... ^_^ tu ai? ~_O


@ L'Addeh.:

1. Nu neaparat... imi plac aproape toate tipurile de filme... mai ales filmele romantice... :->
2. Prefer sa calatoresc, dar sunt atat de ocupat incat nu am timp. Pe deasupra, nici nu am o economie destul de bogata ca sa imi permit sa calatoresc dupa bunul plac. Doar strictul necesar in legatura cu calatoriile (mai exact partea in care merg din Romania in Spania si invers).
3. Anime? 39 Naruto & Naruto Shippuden ^_^



P.S.: La multi ani si la multi bani, tuturor! hug Pentru mai multe detalii astept PM... n_n
21 Cu forte noi inving natura! 21



Răspunsuri în acest subiect
Just Dragos... - de Scooby_LOVE_Doo - 31-12-2011, 07:13 PM
RE: Just Dragos... - de Daria - 31-12-2011, 07:18 PM
RE: Just Dragos... - de Scooby_LOVE_Doo - 31-12-2011, 07:32 PM
RE: Just Dragos... - de yaoi maniac - 31-12-2011, 08:01 PM
RE: Just Dragos... - de Saravis - 31-12-2011, 10:12 PM
RE: Just Dragos... - de Shanny. - 01-01-2012, 02:31 AM
RE: Just Dragos... - de Addeh - 01-01-2012, 12:40 PM
RE: Just Dragos... - de Scooby_LOVE_Doo - 01-01-2012, 02:24 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)