Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul dragostei.

#5
Of Of Of Cami mama, ce faci? Fic nou, adica, stai, nu cred ca ai mai avut, deci, reluam, Cami mama, fic? Pai fic iti trebuia tie acum in toiul tezelor, poate nu iei note mari ca te capsez. Deci, sa trecem la comentat si alte chestii, gen' b-].

Greselile sunt o gramada pui, sa stii, te cam certi cu romana, nu? :]]
*asta e din introducere, dar de, mi-a sarit in ochi si trebuie sa te taxez* unu ma? Unu se scrie? Articuleaza-l mama, ca nu stam in cort, inveti romana la scoala doar :]]
Apai ma', chiar asa ? :]] 'Era dimineaţă..din nou.' Asta e propozitia introductiva, ca sa zicem asa. Jezz, e asa de incantatoate, de complexa, dezvoltata, expresiva o.o nu, nu e :]] Sa ghicesc ca urmatorul capitol il incepi cu 'Era noapte'? :]] Ar fi trebuit sa fie ceva, nustiu, mai interesant. Si cu '..' alea, eu stiu ca deobicei se pun vreo trei si in fond si la urma urmei eu nu le vad rostul serios, maidegraba puneai o virgulita draguta si mai era ce mai era, da asaaaa ...
Te anunt ca nu comentez tot ficul, doar primul paragraf pe care l.am citit ca am de invatat la istorie, f**k, istorie! Da' lasa ca iti zic pe mesenger ce nu i-a mai convenit lui Haku, yeapi? :o]
De ce papucii lui tactu nu lasi space dupa semnele de punctoatie? Ha? Ca sa mi se faca mie parul din blond-roscat-castaniu in alb cu picatele, nu? Nustiu, te intreb si eu, tie iti place cum se vede, omg, e naspa Camiii, se vede naspaa! Adica sa te uiti macar la felul in care apare, ca e nasol, parca scrie bunica si nu stie ca s-o inventat space-il. :]]
'm'am' m-am ca nu suntem la tara. :]] 'ar trebuii să mor' trebuiiiiiiiiii~iiiiiiiii sa mori, nup? :]] Trebui se scrie cu un 'i', ma'. :]]'Poate...dacă voi părăsi oraşu' ăsta infect,îmi voi face prieteni,voi putea ieşi şi eu ca tot omul în oraş' si poate daca ma voi duce intr-un oras care se afla langa alt oras care e la oras nu la tara, ma voi simti ca o oraseanca care s-a mutat la oras, pentru ca la oras e viata de oras, ce mai :]] Poatee.... ce pnm ii cu poate asta si cu punctele de suspensie, daca ar fi sa citesti cu voce tare lectura ai zice poate... *pauza de 5 minute* daca ma voi muta *blablabla* Orasu' nu? Ca de, noi stim sa scrie orasu', ca ne doare mana sa scriem orasul articulat, ca na, la ce Doamne iarta-ma ne trebuie noua ortografie, da-oncolo, heh, parca nu poti sa ajungi presedinte cu 5 in bacalaoreatul la romana *nu insinuez nimic la adresa actualului presedinte, sa va fie clar* alta chestie, de ce dupa cuvantul 'oras' care e scis foarte bine ai pus apostrof? Intrebam si eu doar sa nu mor proasta o.o
'nu toată ziua închisă în casă..şi poate,voi avea şi eu un iubit....' M-ai mancat cu punctele astea de suspensie, nu trec doua cuvinte si puncte de suspensie, mai stai putin si iar puncte de suspensie, ai un fix pe astea sau ce naiba?>.<
'Eu o să stau la mătuşa în Anglia..iar ea ,va lucra,ca să mă poată ţină pe mine la liceu' Tu vrei sa te bat? Cum Doamne iartama sa pui virgula intre suiect si predicat, zau, asta inveti in clasa a5a si in plus suna si nasol, ce, tu cand vorbesti spui Maria *pauza* a mers la ma'sa? -.-

Aoleeu tre sa invat la istorie, mai comentez alta data Cami, sa iti zic si partile bune, las' ca din greseli inveti : * Daca nu iti convine ceva call me :]] O zi buna scumpete !
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?



Răspunsuri în acest subiect
Jocul dragostei. - de Grubbie - 04-12-2011, 06:00 PM
RE: Jocul dragostei. - de Amy :3 - 04-12-2011, 06:12 PM
RE: Jocul dragostei. - de Katniss - 04-12-2011, 07:34 PM
RE: Jocul dragostei. - de hiimera - 04-12-2011, 10:40 PM
RE: Jocul dragostei. - de Hakusor. - 05-12-2011, 08:15 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Jocul vietii[+18] DemoniqueAngel 5 3.091 22-07-2011, 09:20 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Jocul dragostei mady 12 6.772 23-09-2010, 08:27 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Iubirea este jocul Morti ! Vampire Soul 0 2.001 02-03-2010, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Vampire Soul
  Jocul de cuvinte SakuyaRena 4 3.413 02-11-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: fake_fate
  Intrata in jocul vietii Sakura_night_girl 5 4.357 26-10-2009, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Sakura_night_girl
  Jocul mintii Zambet.cOlOrAt 8 4.619 24-07-2009, 02:10 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  Jocul de-a dragostea [+18] [explicit content] DeeXD 13 8.739 10-05-2009, 08:15 AM
Ultimul răspuns: Yumina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)