Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#10
Tnks :o3

Capitolul 8
 
Inca ma plimbam cu Naruto foarte aproape unul de celalalt in parc. Imi placea cum se comporta acum, nu mai incerca sa ma atinga sau sa ma sperie intr-un mod anume. La un moment dat insa, neatent, era cat pe-aci sa cad. Naruto insa isi pusese mainile in jurul taliei mele, tinandu-ma. Aproape cazusem in bot, dar el ma lipise de trupul sau.
Avea mainile calde, ceea ce ma facuse sa fiu strabatut de un fior incredibil de placut. Rosisem, iar cand revenisem in pozitia initiala, ii simtisem locul dintre picioare al profesorului meu, dupa care ii gustasem din caldura trupuli, lipindu-ma cu spatele de pieptul sau.
M-am intors catre el rosu ca focul, insa privirea sa nu trada nimic neplacut, ci chair un zambet usor pervers.
- Ai grija, Sasuke, altfel de ranesti, rosti in soapta la urechea mea, sufland aer cald pe gatul meu. Aproape imediat ma trecuse un fior incredibil de placut si ma arcuisem usor, incercand sa ma indepartez de el. Mana sa inca se afla insa pe talia mea, oferindu-mi o serie de fiori dulci.
Nu intelegeam cum de reactionam asa, trupul meu era un tradator adevarat, care facea ce vrea el, nu ceea ce vrea eu. Eram teribil de jenat de ceea ce se intamplase. M-am intors catre Naruto, desprinzandu-ma de el, insa ramanand la cativa centimetri de el, privindu-l fix in ochi si usor in sus, pentru ca era ceva mai inalt decat mine.
- Imi pare rau, Naruto, spun in soapta, inchizandu-mi ochii.
I-am simtit mana asezata pe umarul meu si se apropie incet de chipul meu.
- Ce faci asta seara? intreba zambind si apoi reveni la vechiul sau mod de a fi, zambind foarte bine dispus. Ochii sai albastrii se fixau in ochii mei negri, iar mana sa se asezase pe o suvita din parul meu ce imi statea peste fata, dand-o la o parte pentru a nu ma jena. Eram rosu, insa nu incercam, spre marea mea uimire, sa ascund acest lucru, ci il priveam pur si simplu.
Degetul sau cobori usor pe obrazul me, trasand o linie blanda, si zambisem usor, incercand sa nu ma jenez si mai tare. Cand coborase spre buze si mi le atinsese usor, nu ma putusem abtine si imi lasasem chipul in jos, nedorind sa-l mai vad pentr ca ma jena.
- Pai... Uhm... Stau acasa, daca am noroc de o buna dispozitie si niste has poate ma inec in fum, spunu ridicand din umeri cu un chip inocent. Se uita lung la mine, apoi imi prinse barbia intre degete, ridicandu-mi chipul. Mi-am inchis ochii, nedorind sa ii vad privirea lui Naruto atintita asupra mea, si m-a trecut un fior.
"Doamne... Sa nu ma sarute!" am cerut in mintea mea pe un ton rugator, iar cand am deschis ochii i-am intalnit privirea lui Naruto atintita pe buzele mele. Mai rosu de-atat nici ca puteam deveni. O facea intentioant ,eram sigur de asta!
- Vrei sa vii cu mine, frati-mio, sor-mea si Itachi intr-un club la noapte? intreba intr-un final, dupa care imi dadu drumul barbiei si mainii de pe talia mea, pe care si-o pusese de putin timp in acel loc, parca menit sa ma jeneze pe mine din cale-afara.
- Da.. spun zambind si ma indepartez de el. Imi faci o favoare? intreb si blondul schiteaza un ''Da'' din cap. Nu te comporta asa, ma sperie. Suntem baieti, am inteles ca tu esti bi, dar nu iti incerca... jocurile pe mine.
Incepu sa rada, dupa care ma cuprinse in brate, stragandu-ma aproape de trupul sau, facandu-ma sa ma rusinez. Naruto, se uita lumea, am spus alarmat, incercand sa-l fac sa se indeparteze, caci se uita intr-adevar cateva persoane la noi cu ochii cat cepele.
 
- Bai, fratioare, ce cauti tu pe-aici? Nu esti cam mic pentru cluburi? ma intreba sarcastic Itachi, fixandu-ma cu privirea, iar eu m-am strambat la el, maraind. Naruto imi lua apararea, spunand ca am 18 ani si pot face ce vreau de-acum incolo, ceea ce ma amuza.
"Oare ce intelege el prin <<ce vreau>>?" m-am intrebat in mintea mea, dupa care i-am adresat un zambet dulce, incercand sa ma abtin din a nu ma lua din nou de el pentru faptul ca devenea din nou pervers, vorbind la adresa mea in moduri ascunse.
Profesorul meu se asezase langa Minato, fratele sau geaman, si langa sora sa, stand intre acestia. Semanau izbitor, iar ochii se vedea foarte clar ca apartin unuia din membrii familiei, fiindca toti aveau niste ochi incredibil de albastri si mari, frumosi, care ma faceau sa ma pierd in ei, sa simt ca innebunesc, sa ii ador.
Ma speria insa ca Naruto ma tot fixa cu privirea. Ochii aia mari aproape ca te hipnotizau, ma simteam strabatut de fiori de fiecare data cand priveam in ei. Nu intelegeam de ce ma comport asa. Pana la urma niciodata u mai simtisem lucruri de genul si niciodata nu-mi mai fusese teama de un barbat asa.
- Ce beti? intreba Itachi, iar fiecare isi lua cate o bautura. Singurul pe care il voiam era un wiskey, ceea ce am si cerut. Puta, tu bei wiskey? Te duc pe brate acasa la mine?
- Il iau la mine, nu-ti fa griji, rosti Naruto punandu-si mainile pe umerii mei, incepand apoi sa se joce cu parul meu, sa-mi rasuceasca suvitele brunete, facandu-ma sa fiu strabatut de un mic fior destul de placut. Ma intorsesem catre el, fixandu-l cu privirea si cerandu-i sa inceteze, dar barbatul nu se sinchisi de privirea mea. Rosisem usor, iar Itachi veni si cu paharul meu de wiskey din care incepusem sa beau calm.
Era destul de mult lichid in acesta, deci aveam ce sa beau, spre marele meu noroc. Mi-am scos tigarile din buzunar, luand una dintre ele si, punandu-mi-o in gura, am aprins-o.
"Il iau la mine."
Tresarisem. Vocea profesorului meu ce se afla acum in mintea mea ma facea sa ma gandesc la tampenii. Ce as fi putut face eu la el acasa? Ce aveam sa fac oare acolo? Incepusem sa tremur si nu-mi placea asta. M-am ridicat de pe scaun, luand inca o gura din bautura mea, dupa care m-am indreptat catre mijlocul clubului, incepand sa dansez cu doua tipe ce imediat se frecara de mine, probabil confundandu-ma cu o bara. Una dintre ele, o roscata focoasa, insa nu-mi placea, ma jena, mai ales ca ii simteam privirea lui Naruto atintita asupra mea.
Tipa incepu sa ma sarute pe gat, in timp ce cealalta se freca de fundul meu, prinzandu-ma in brate de la spate, si una din maini intre picioarele mele, strangandu-ma de cateva ori altfel incat sa simta dimensiunile de care eram mandru.
"Tarfe..." mi-am spus scapand rapid de ele si m-am dus la baie. Cand am privit in jos mi-am dat seama ca ma cam excitasera atingerile...
"Sau Naruto..." imi spuse o voce parca din capul meu si ma trecuse un fior.
Usa se deschise in acel moment la perete, apoi se inchise. Nu privisem pentru a vedea cine e, ci doar imi lasasem capul in jos, sprijinindu-ma cu mainile de marginile chiuvetei. Doar atat faceam, sa privesc in jos si sa ma gandesc. Am simtit insa cum barbatul care intrase se apropiase tot mai mult de mine si, inainte ca eu sa imi ridic privirea, sa vad cine este, imi pusese mana pe fund, facandu-ma sa tresar.
- Ce dracu' faci?! am strigat speriat, intorcandu-ma gata sa-l pocnesc, insa am rasuflat usurat intr-un fel cand am dat cu ochii de ochii albastrii ca marea ai lui Naruto, profesorul meu de rap. Drace, esti sanatos la cap?! M-ai speriat de nu mai pot, spun punandu-mi mana pe inima ce-mi batea rapid acum. Nu se departase inca de mine, ci continua sa ma tina in brate, asezandu-si mainile pe talia mea slaba, privindu-ma fix in ochi.
- Scuze, nu asta mi-era intentia, spuse in soapta si privi catre intrarea din baie.
Eram siguri acolo, ceea ce imi provoca o stare de neliniste. Se puteau intampla atat de multe intr-o baie a unui club...
- Ce cauti aici, Naruto? intreb mai mult soptit. Si, ti-am zis, nu ma mai tine in brate, ma sperie si nu-mi place.
Vocea mea era calma, insa se simtea in ea faptul ca ma temeam intr-un fel de el. Eu si profesorul meu... Aproape ca ma sarutase data trecuta cand ma prinsese singur cu el, dar atingerea aceea pe coapsa mea fusese chiar placuta, spre marea mea uimire.
- Sau te incita? intreba lasandu-ma cu gura cascata. Am vrut sa neg, insa Naruto isi puse mana pe barbia mea, ridicandu-mi chipul usor in sus. Ma privea fix in ochi, iar modul acela ma facuse sa fiu strabatut de fiori. Se apropiase usor, ca atunci, in parc. Speram insa sa faca la fel si sa ma lase in pace, doar un mic joculet.
"Nu ma saruta... Nu ma saruta... Nu ma saruta!" mi-am spus alarmat in minte, insa Naruto se apropia tot mai tare. Imi inchisesem ochii, vrand parca astfel sa ascund faptul ca eram rosu tot. Imi puse stapanire pe buze intr-un sarut usor, placut, facandu-mi inima sa inceapa sa bata mai tare. Era insa neplacut ca era... barbat.
- Deschide gura, spuse cand isi desparti pentru un moment buzele de ale mele. Ar fi trebit sa strang din dinti si sa il indepartez, insa nu avusesem norocul de asta, fiindca imi intredeschisesem buzele, ascultandu-l. Imediat, limba sa patrunsese in gura mea,  dandu-mi gustul dulce de sake pe care il bause, sau cel putin mie asa mi se parea. Incepuse sa si-o plimbe usor, explorandu-mi spatiul fierbinte si umed, rascindu-se calm si cu grija pe acolo, nelasand niciun coltisor neumblat.
Tremuram insa si nu voiam sa ma alatur. Chiar daca nu faceam decat sa-mi tin o mana pe pieptul sau, iar cealalta pe marginea chiuvetei, voiam sa fac ceva! Nu se vedea ca am vointa, dar eu voiam sa scap, sa inceteze! Imi era rusine de ceea ce facea... Dar lui nu ii era si pe mine ma innebunea acel lucru! Sarutul ala, indiferent cat de dulce ar fi fost, ma inspaimanta. Chiar daca nu voiam sa recunosc, cuvintele sale erau reale: ma incita ceea ce facea.
Continuam sa strang ochii, moment in care facusem si eu o miscare cu sfiala, atingandu-mi limba de a sa usor. Prinzand curaj, alimentasem sarutul, nevrand sa ii dau impresia ca mi-e frica, desi se prinsese de asta, eram mai mult ca sigur.
"Hai,Sasuke, e doar un sarut..." m-am asigurat in minte  continuand. Mana mi se dusese in jurul gatului lui Naruto, in timp ce mainile sale de pe talia mea ma trageau mai aproape.
 
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 07-06-2011, 06:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp [YAOI NaruSasu made by manu and gabytsswh+18] - de Beatrix LaVey - 20-10-2011, 08:17 PM
RE: [yaoi] Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:13 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 01-02-2012, 05:23 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 18-02-2012, 10:46 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 18-02-2012, 04:52 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 20-02-2012, 08:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 10-03-2012, 11:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de irina3ser - 25-03-2012, 09:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 08-04-2012, 09:42 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Natsuru - 09-04-2012, 03:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:21 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 03-05-2012, 07:26 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 06-05-2012, 03:14 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-05-2012, 10:05 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 30-05-2012, 10:17 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 17-06-2012, 11:54 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-07-2012, 05:39 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 05-07-2012, 06:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 15-07-2012, 04:28 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 02-08-2012, 03:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 12-08-2012, 03:16 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-09-2012, 04:19 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:41 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de rozalix - 27-10-2012, 03:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 01-12-2012, 11:52 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de ohaio_angel - 09-12-2012, 08:07 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 22-12-2012, 03:45 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:56 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-01-2013, 08:43 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 31-01-2013, 12:06 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de RalucaGabor - 08-03-2013, 11:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 2.026 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.970 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.919 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)