Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Guma de gunoi la cosul de mestecat!!!

#8
mama lui de scris
bun, deci pozele sunt frumoase ai postat ceva dar nu le voi lua pe fiecare in parte, pff scrisu ala de la poze nu e prea estetic
oricum la unele poze folosesti un program de editat sau ceva?
cum ar fi la ''panorama inghetata'', ai taiat partea de jos sau ceva de genul asta? daca mai faceai catva schimbari iesea un gfx
sau la 'linistea de dimineata'', poza mi se pare cam stearsa, si mai sunt si altele care sunt asa .
Incearca sa faci pozele din alte unghiuri, in care se vad mai bine, si sa nu mai pozezi tot ce iti iese in cale, doar ce ti se pare tie mai frumos si mai bun sa fie aratat lumi
apropo, mi-ai facu pofta de rodii na fructul meu preferat, iti dai seama dar tot mi se pare ceva cam banla rodiile, chiar daca sunt ele pe intuneric
Asa pozele le poti face pentru tine iar cand vrei sa le postezi pune doar ce ti s-a parut tie mai frumos
Daca doresti sa faci pesaje, poti poza: marea, munti icu zapada, livezi pe timp de toamna, ca tot suntem in anotimul acesta iar frunzele colorate de toamna asteapt sa fie fotografiate case paratsite si asa mai departe. Unele poze sunt putin cam strambe, cand faci fotografia tine apratu, telefonu sau cu ce faci tu pozele, drept ca sa ne putem da seama ce este in poza si sa nu ne intoarcem capul intoate directiile.
Titlul pe care l-ai ales chiar ma amuzat puin, dar m-a si atras. succes in continuare si astepteptam si alte poze pupic




Răspunsuri în acest subiect
Guma de gunoi la cosul de mestecat!!! - de Mel.C - 24-06-2011, 01:38 PM
RE: Guma de gunoi la cosul de mestecat!!! - de Elyy - 04-09-2011, 11:58 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)