Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Destiny Brought Us Together (Yaoi)

#2
o.o Nici mie nu-mi vine să cred că ai postat atât de repede. Cât a durat ? *laughs* Presupun că doar o zi şi ceva ore...
Anyway, mă bucur foarte mult - ştii doar că sunt happy la orice yaoi scris :]] Well, am observat doar câteva greşeli de tastare şi nişte litere mâncate - consider că-i accidental :))

Deci ai postat şi un fel de prolog să înţeleg... Ce-i drept, a fost lung [ aşa cum îmi place şi cum îmi doresc să scriu şi eu ] şi plin de ... Na', de scene care de care mai tari. Hmm, atitudinea lui Alexandru e foarte cul. Deşi mă cam deranjează puţin viaţa asta a lui de " sex-toy " sau cum vrea el să o numească . Mi se pare că nu se gândeşte la el, într-un fel, parcă-i neglijat; well, gânduri numai la sex *cough-cough*

Credeam că scrisoarea principală e aceea de la tipu' cu care s-a distrat Alex noapte trecută [ câta' brutalu' o.o ], dar iată că-i o scrisoare de invitaţie la liceu. Numele liceului îmi surâde - cine ştie pe cine mai întâlneşte acolo :> Eheh :>
Mda - deja gândurile îmi zboară departe : )) Anw, good job with this fic and success with the next chapter girl . Kiss ya ' .



Răspunsuri în acest subiect
Destiny Brought Us Together (Yaoi) - de hiimera - 24-08-2011, 11:47 PM
RE: Destiny Brought Us Together (Yaoi) - de Addeh - 25-08-2011, 10:04 AM
RE: Destiny Brought Us Together (Yaoi) - de Denny - 07-09-2011, 11:20 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  The destiny of a Werewolf Yami 17 9.596 01-08-2013, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Yami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)