Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana

#38
@Purpleberry: Pai eu de exemplu am zis ca structura aceea e bazata pe o enumeratie si ca infatiseaza personajele specifice basmului ( aia fii de imparati, feti frumosi bla bla xD ) si dupa ma zis ce se intelegea de acolo, deoarece nu aveai ce sa ziciO__O Ca acestia au venit sa se urce in copac, insa proba devine imposibila pentru acestia, nimeni reusind sa o treaca. Ceva de genul am zis. Nu aveai ce sa zici altceva 22 Nu? xD.


Eu am mai multe obtiuni de licee, insa nu stiu la ce profil as vrea intre mate-info si stiinte ale naturii. La mate info e grea matematica pentru nivelul meu :]] Iar la stiinte e frumos, insa acolo sunt probleme cu chimia. Oricum, nu aleg in veci filologie :]] Habar nu am franceza si latina, poate ma trezesc repetenta prin a noua xD.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de anime_addicted - 22-06-2011, 07:29 PM
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de βεκi - 22-06-2011, 10:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica Ke$ha 32 19.763 30-07-2011, 02:43 PM
Ultimul răspuns: mellolo
  Bacalaureat - Limba & Literatura Romana Ke$ha 0 3.693 11-11-2010, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)