Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana

#36
stai linsitita.. la romana ai voie sa depasesti cu zece la suta din tot ce ai scris.. eu la basm am scris saptesprezece randuri Smile . Iar la descriere am scris 15... desi trebuia sa ne lase sa scriem cat vrem 21. La descriere nici nu stiam ce sa descriu.. pana la urma am descris mai multe lucruri... Smile ...Au fost subiecte usoare, accesibile pentru toti( cum ar zice proful meu, subiecte pentru handicapati 21 ) , chiar placute... nici nu ziceai ca sunt la un examen. Sa vedeti cate emotii aveam inainte... nu ami puteam de cald.. am mancat o ciocolata intreaga sa mi se oxigeneze creierul, mi-am luat sticla cu apa... mi-am zis nu stiu cate rugaciuni... mama m-a miruit... si mi-a mai pus ceva in buzunarul blugilor de la Sfanta Parascheva.... ce este nu stiu..... ahm... imi vine sa plang acum 21 . Nici nu stiu la ce liceu sa dau... totu-i in ceata.
Mi-e foameee!!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de anime_addicted - 22-06-2011, 07:29 PM
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de Assyria - 22-06-2011, 10:14 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica Ke$ha 32 19.765 30-07-2011, 02:43 PM
Ultimul răspuns: mellolo
  Bacalaureat - Limba & Literatura Romana Ke$ha 0 3.693 11-11-2010, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)