Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica

#14
Toate subiectele pe care le-am facut mi s-a parut foarteee usoare 22 Mai ales asta aparut pe net. L-am facut in juma de ora frate, foarte simplu :]] Daca nu ne da asa la examen ii sparg xD Trebuie sa fi atent la calcule, foarte atent. Adica termini testul asta intr-o ora si in cealalta ora il mai faci o data pentru a te verifica. E foarte usor daca esti atent.

Adica am vazut subiecte din 2008 sau 2007. Mult mai grele din punctul meu de vedere. Adica, nu stiu, chiar foarte grele >.<

Si eu am probleme la neatentie :]] Adica mi-e frica la primul subiect ala care se in considerare doar raspunsurile =]]] E usor, dar daca gresesti din neatentie iti scade din start 50 de sutimi .__. Si Doamne iarta-ma, si 10 sutimi sunt extrem de valoroase :]]

La romana mi-e mi se pare mai greu, dar ma rog...Fiecare cu parerea lui :]] Mult succes hug

Edit: @Candy Girl : Yep, dau anul acesta :]] Multumesc pentru urari, sper sa fac bine.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica - de βεκi - 19-06-2011, 03:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana Ke$ha 52 36.088 14-07-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: `Shadow.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)