Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

x-5

#2
Ma bucur c-ai scris despre ei. Chiar vroiam sa scriu eu, dar mi-ai luat-o inainte. Deci, sa incepem, sa iau fiecare membru in parte? Ok 21.
Sulhu: Sincer? Sincer sincer? Deci, el e atat de cuuuute, si de buuuun! As spune ca tatal lui e JaeJoong 2124. E chiar foarte inalt ! Si e maknae! Bine, asta nu ma mira. Si ChanSung din 2pm arata intr-un hal de matur si e maknae 2124. E tare cute Sulhu, chiar e preferatul meu . [ al doilea e Ghun ]

Zin: Ce-as putea spune de el? Felul in care se uita in camera si face rapp-ul ala ma darama de pe scaun, ma face sa-mi iau zborul mai rau ca RedBull! E bun 2124

HaeWon: Cine ar putea semana mai bine cu JungMin?! E bun! Il ador pe JungMin [ asta nu inseamna ca trebuie sa-l ador si pe HaeWon, Jungmin e Jungmin si Haewon e Haewon 21 ]. E cute rau de tot <3 . Ii ador buzele =p~.

Taefung: Mdaaa~ LeeTeuk2 ! Jur, in trupa asta sunt numai asemanari! E bun, e bun! Dar, il prefer pe Leeteuk dintr-un anumit punct de vedere.... 4 Dar si el e cute. ERAM SIGURA CA NUMELE LUI SEAMANA CU CEVA!!! TAIFUN 2124 Si chiar asta inseamna O__o''

Ghun: OOOOOOH! La el voiam sa ajung! Deci, suntele pe care le scoate in performante sunt =p~ EROTICE! Sunt vaai. Intr-o zi mai aveam putin si-mi dadeam duhul uitandu-ma la el! Deci e atat de bun, si seamana puuuuutin cu Taecyeon ! Deci, e minunat omu' asta!


E o trupa talentata. Pe mine chiar m-au surprins cu vocile lor. Cum am mai zis, kpop-ul nu inceteaza niciodata sa ma uimeasca 21.
Multumim ca ai postat despre ei ^^ .
[ deci am ceva cu cuvantul '' bun '' se vede, da? ]

Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
x-5 - de yaoi maniac - 05-06-2011, 01:04 PM
RE: x-5 - de Aerith - 06-06-2011, 04:56 PM
RE: x-5 - de chu - 20-06-2011, 01:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)