Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Legaturi renascute [ +16 ]

#5
Little Star - aceasta este a doua poveste scrisa de tine pe care o citesc... defapt asta e si motivul pentru care am intrat... imi aminteam ca scri frumos si mi-am propus sa verific :P
Despre idee nu pot sa spun nimic inca... este doar prologul si nu imi pot face o parere generala... astept cateva capitole care sa exprime ceea ce ai tu in minte.
Se vede ca te recorectezi... dar totusi ai mai omis cateva mici greseli... nu am stat sa le scot. De asemenea mi-au sarit in ochi si vreo doua cacofonii asa ca mai multa atentie pe viitor :P
Stiu ca narezi bine nu o sa ma leg niciodata de partea asta... si descrierea la tine este mereu la locul ei... in special cea sentimentala si vad ca nici in acest fic nu te dezici.
Dar mi-a parut putin fad. Ai descris frumos.. ai totul cursiv... intr-un ritm bun... narezi bine... doar ca lipseste ceva... nu stiu sa-ti explic ce anume... pur si simplu nu am simtit prea multe cand am citit.... adica vedeam aici durerea ei... o intelegeam.... dar nu prea o simteam. Iti lipseste putin incarcatura emotionala... si sper ca in urmatoarele capitole sa avem parte si de ea. Abia astept sa vad la ce te-ai gandit pentru ca asa cum ti-am spus, nu am putut sa descopar tema aceste povesti.
Multa bafta!!!



Răspunsuri în acest subiect
Legaturi renascute [ +16 ] - de Little Star - 04-04-2011, 06:51 PM
RE: Legaturi renascute [ +16 ] - de Pixxie.' - 04-04-2011, 07:23 PM
RE: Legaturi renascute [ +16 ] - de Ich. - 04-04-2011, 10:41 PM
RE: Legaturi renascute [ +16 ] - de Little Star - 06-04-2011, 04:42 PM
RE: Legaturi renascute [ +16 ] - de Miss Serenity - 09-04-2011, 10:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Legaturi [+18] the-unforgiven* 1 2.003 24-03-2012, 12:31 AM
Ultimul răspuns: Diz
  Legaturi Miss Serenity 23 13.477 25-08-2011, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Miss Serenity


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)