Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

F.R.I.E.N.D.S.

#2
Friends :3
Chiar ma gandeam azi sa fac un topic pe forum despre acest serial :]] Ma bucur ca ai facut unul, dar ma mir ca nu s-a postat nimic inca >.< Eu sunt mandra sa fiu una dintre fanii acestui serial, acestui mega ultra extraordinar serial. Este o comedie pe cinste, cu siguranta cea mai buna comedie vazuta vreodata. Nu exista episod in care sa nu mori de ras, si subliniez cuvantul "mori" xD Eu una merg la baie de cateva ori si abia daca mai ma pot opri. Actorii sunt extraordinari alesi, joaca foarte bine, chiar as dori sa mai vad un sezon cu ei, desi stiu ca nu este posibil. Imi e foarte dor de ei, nici nu va puteti imagina :]] Personajul meu preferat, defapt personajele mele preferate sunt Joey si Chandler.Chiar nu pot sa aleg intre cei doi, imi este imposibil, deoarece amandoi sunt geniali in felul lor de a fi, Chandler un idiot, iar celalalt un idiot si mai mare. Dintre fete imi place de Pheobe xD Este foarte amuzanta si cam ciudata O_O Extrem de ciudata. As fi dorit sa o vad formand un cuplu cu Joey, desi stiu ca ei sunt foarte buni prieteni. Eu totusi ii vedeam mai mult de atat.
Nu cred ca imi pot exprima cu adevarat admiratia prin cuvinte. Este un serial de nota 11+. Un serial in care te invata mai mult decat de tampita este lumea xD Sunt si lectii de viata, in unele momente chiar te emotionezi, nu gluma xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
F.R.I.E.N.D.S. - de Dragonz Eyez - 05-04-2011, 10:42 AM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de βεκi - 05-04-2011, 10:27 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Crazy~Tenshi - 01-08-2011, 10:18 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de DeDal N. - 07-03-2014, 08:15 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Romania - 08-03-2014, 03:00 AM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Agrona - 16-04-2014, 05:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)